Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, hölgyek! Ezek a tulajdonságok visszataszítóak? Vagy összejönnétek egy ilyen pasival?

Figyelt kérdés

-aki alapjáraton elég flegma, és beképzelt (vagyis inkább, egyszerűen a vérében van a gyökérség)


-sok a balhéja, bár ezek kimerülnek a mutogatásban, beszólogatásban/visszapofázásban


-azzal válaszol a rendőröknek, hogy megveszi kilóra az életüket, ha nem engedik át ittas vezetés után (ez konkrét eset volt, csak azért írtam le :D)


-ha ideges, előfordul, hogy bunkó, hirtelen haragú, önfejű, makacs, nem szereti, ha irányítják


Viszont tud normális is lenni, főleg azokkal, akit szeret, őket mindennel szemben hajlandó megvédeni, és nagyon gondoskodó tud lenni.

És amúgy jól néz ki. (Mármint mindenki képzeljen el egy számára vonzó férfit :D)


Ti mindezekkel bevállalnátok a pasit, vagy felejtős?


2016. júl. 3. 21:11
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
93%
Nalam felejtos lenne. Nem tud normalisan viselkedni, en pedig igy nem tudnam felvallalni a tarsasagomban, illetve az azokhoz kotheto esemenyeken, mert folyton felnek, hogy ott sem fog megfeleloen viselkedni, azt pedig nem engedhetem meg magamnak, igy inkabb el se kezdenem vele.
2016. júl. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
95%
Eszem ágában nem lenne leállni vele. Egy igazi, egészséges férfi nem szelektíven normális. A lelki betegek nem érdekelnek.
2016. júl. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
72%
Az első sorig olvastam. Egyértelmű nem!!!
2016. júl. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Kinek mi a bunkó, flegma. Személyesen kéne találkozni/ismerni, hogy válaszolni tudjak a kérdésre.

Bár a rendőrös dolog nagyon para...

2016. júl. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
84%

Ezt úgy kell elképzelni, hogy pl beszól egy néninek vagy egy hajléktalannak az utcán csak úgy brahiból,poénból? Úgy hátba verném és szétrúgnám a seggét,hogy visszavenne az arcából. Meg mi az h megveszi kilóra? Cigány vagy mi?


Alapból azok a pasik, akik tudják türtőztetni magukat, vagy csak akkor balhésak ha jó oka van rá, azzal nincs baj. Védelmező,biztonságot ad, stb. Ez oké. De ha keresi a bajt és fenyegetőzik meg izél, az köszi de nem...


Oké ha van kiállása valakinek, de azért agy is kell. Legalább egy kevés..

2016. júl. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
47%

Már a flegmaság miatt se kéne, a többi csak ráadás.

Összességében felejtős, szerencsére még nem hozott össze a sors ilyennel.

2016. júl. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
52%
5-s: nincs jó ok rá. Önvédelem van meg ész. Jó ok a balhéra nincs.
2016. júl. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

#5 : úristen, dehogyis!! Ok nélkül soha nem szólogat be, főleg nem poénból. Az igaz, hogy a "stílusa" elég tapló, de ha nincs rá oka (vagyis ő nem érez okot), akkor senkit nem piszkál. Az mondjuk más kérdés, hogy a véleménye általában az arcára van írva :D


És nem, nem cigány.

2016. júl. 3. 21:35
 9/25 anonim ***** válasza:
47%

Chaten ismertem pont egy ilyen okádék alakot, mint amit leírtál. Egy antiszociális, istenkomplexusos, nagypofájú, férfigyűlölő, sz#rkeverő szociopata volt, és elképesztő módon volt képes manipulálni a nőket. Amíg 3-4 éven keresztül feljártam chatre, félévente váltogatta a chates nőit, s a soron következő kiszemeltjei mindig szemrebbenés nélkül jöttek össze vele úgy, hogy a szemük előtt ócsárolta az előző barátnőit például olyan degradáló kifejezésekkel, hogy "ezt is b#sztam régen" és hasonlók.


Hadd kérdezzem már meg tőletek, nőktől, hogy mi a jó francot, mi vonzót láttok egy ilyen sokféle személyiségzavarban szenvedő elmebeteg gyökérben?

2016. júl. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Galamb Sándornak üzenem,hogy nem vagyok troll és gratulálok a szövegértési képességeihez!:D :D


"Jó ok" pl lehet ha megtámadnak vagy ilyesmi. Akkor nyilván kiáll a másikért. Ha nincs szó gúnyolódásról, akkor nem gáz. Ez viszont nem részletezted, ezért feltételeztem :)

2016. júl. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!