Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Téged hogyan érintene, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Téged hogyan érintene, ha a párodat megaláznák a munkahelyén, és otthon egyedül, a te törődésed nélkül szeretne lelkileg regenerálódni pár napig?

Figyelt kérdés
2016. júl. 4. 15:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha erre vágyik, akkor nem fosztanám meg tőle.
2016. júl. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 cukilányka 0.0 ***** válasza:
0%

Megaláznám én is, hogy érezze: nélkülem nem fog regenerálódni...


20L

2016. júl. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Beken hagynam.

Ugyanis mindenki maskeppen mukodik. Ha pedig tudok segitek vagyis, ha kèri.

2016. júl. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha ezt szeretné, akkor legyen.

Pedig szívesen törődnék vele... :)

2016. júl. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szívesen segítenék neki és kicsit engem is bántana a dolog, de ha mindenáron ezt akarja, akkor elfogadom.
2016. júl. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Megértem... De ha őt bántják, az olyan, mintha engem bántanának és fordítva. Szóval ilyen szempontból nem tudnék csak úgy elsiklani a dolog felett.
2016. júl. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Engem zavarna hogyha faj neki valami es nem kerne a segitsegembol. Azt hinnem nem bizok meg bennem.
2016. júl. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
békén hagynám, ha NEKI erre van szüksége, akkor az a fontos, nem az, hogy NEKEM mi lenne a jó. nem? :)
2016. júl. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az alap szituációt érteném. Azt is megérteném, hogy ezt így egyedül akarja lefocizni magában. Viszont belül nagyon rosszul esne, hogy nem hagyná, hogy lelkileg támogassam vagy valamilyen módon segítsek.
2016. júl. 6. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

1. nekemm se kell pár nap, nem is tehetem meg, mindennapos eset.

2. nem érzi magát jobban attól, ha a közelben vagyok, és beszélünk róla, vagy csinálunk valamit együtt, ami eltereli a figyelmét?

3. remélem, a megoldáson gondolkozik, nem csak sajnálja magát.

4. ha simán azt mondja, hogy pár napot egyedül akar lenni, mert gondok vannak a munkahelyén, akkor kis szomorúsággal, de elfogadom. aztán ha letisztázta magában, remélem, szívesen elmondja, hogy mi volt, és mi lett.

5. ha viszont ilyet kér, akkor ne csináljunk belőlem hülyét. akkor pár napig ne keressen, ha azt mondta, és akkor úgy szervezem a programom.

6. a gyakorlatban ugranék, mikor újra látni akar. csak hülyén érezném magam, ha minden körülötte meg a világfájdalma körül forog, és engem nem vesz számításba.

7. ha szeretjük egymást, akkor nem annyira vészes a dolog. túlélhető. de ne legyen mindig ez, változzanak a dolgok.

2016. júl. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!