Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom bem tisztel, azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom bem tisztel, azt csinálja ami nekem nem tetszik?

Figyelt kérdés
Azt mondja tisztel, de szerintem ennek az is része kellene, hogy legyen, hogy úgy is viselkedik. Nem forog más csajok után látványosan, nem ir a képük alá, hogy jó a tested még akkor sem, ha jó ismerős stb. Nem próbál manipulálással rávenni olyasmire, amit nem akarok. Sajnáltatással, bűntudatkeltéssel, mert ezt csinálja, ha nem kap meg valamit. Kicsit olyan, mintha senkitől nem tamulz volna tiszteletet, hanem az ösztöneire hallgat.
2016. júl. 5. 11:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem is tisztel, és nem is szeret. Az a kérdés, hogy ezek után te miért maradsz vele?
2016. júl. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mit keresel még ebben a kapcsolatban?
2016. júl. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mert nem rossz ember és gondoltam, hogy nyitott lesz arra, hogy alkalmazkodjon ő is ennyiben. Csak annyit kérek, hogy ami nekem nem jó, azt ne csinálja. De azt gondolja meg fogja változtatni a gondolkodásomat és majd megértem, hogy jó az amit mond.
2016. júl. 5. 12:04
 4/8 anonim ***** válasza:

Kérdező, ezek az igazán lump-ok. Nem szabad ilyenekkel foglalkoznia egy komoly nőnek. A tisztelet onnan indul, hogy először is értékelnie kellene a komoly hozzáállásodat, azt, hogy valószínűleg dolgozol, szervezett vagy, stb. Ha ez nincs meg egy jó ideje, akkor gondolkodj el rajta. Ez más nőkkel is így fogja csinálni, illetve az ilyenekből lesz majd 30 éves korukra egy olyan anyuka óriásbébije, aki majd rá lesz akasztva egy hasonlóan becsületes, lelkiismeretes nőre, mint amilyen te vagy.

"Sajnáltatással, bűntudatkeltéssel, mert ezt csinálja, ha nem kap meg valamit."-ha még egyszer ilyet csinál, mondd neki, hogy a dedóba is visszamehet ezt gyakorolni, nem kell szégyelni.

2016. júl. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 acelsziv ***** válasza:
39%
Szerintem szenvedj még mellette 20-30 évig. Ha ilyen jó ember igazán megérdemli -.-
2016. júl. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nekem fáj, ha kemény kell legyek, hiszen szeretem. De olyanokat tud mondani néha, hogy aztán aludni nem tudok 2 napig rendesen. Nem sérteget, nem veszekszik csak szúrósat mond. Neki ez nem nagy valami, mondta is, hogy ugyan már ilyesmin nem kell megsértődjek ez nem szakitóok.. Nem akarok boldogtalan lenni, de őt is boldognak szeretném látni.
2016. júl. 5. 13:03
 7/8 anonim ***** válasza:
Aki nem rossz ember, az nem így viselkedik. Szerintem hagyd ezt az embert.
2016. júl. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tipikus az a pasi, aki lelép, vagy megcsalja a nőt, ha jön a gyerek, mert ő aztán most annyira korlátozva érzi magát...
2016. júl. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!