Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kertesházban élő lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kertesházban élő lányok, titeket mennyire zavar, ha a pasi lakótelepen lakik?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk a pasihoz mennétek fel együttlétre vagy akármi miatt, mennyire zavarna ez? Nem ilyen rossz környéken lakok, de azért mégiscsak lakótelep, ami nem egyenlő a kertvárossal. Félek, hogy nem tetszene a lánynak, lenézne, vagy ilyesmi. 21F, Bp

2016. júl. 5. 19:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nekem nem kell ott élnem, addig nem zavarna, egyáltalán nem. Nincs bajom a lakótelepekkel, de a munkám elég sok zajjal jár, amit nem biztos, hogy egy lakótelepen tolerálnának.
2016. júl. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia :) szerintem a panelnek is megvan a maga hangulata, kisebb lakás, valahogy szorosabban vagytok egyutt.


Én is kisgyerekkoromban panelben laktam, kb 7-8 lehettem, mikor kertesbe költöztünk, lehet, ezért is gondolkodom másképp. A ház úgyse számit. Inkább az a fontos, hogy belülről igényesen legyen megcsinálva, stílusos bútorok, elrendezés, rend, tisztaság. Ez fontosabb szerintem. :)


18/L/Bp

2016. júl. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 *fahéjas#Alien* ***** válasza:
47%
Nem téma. Nagyrészt úgyis aktívkodnánk, jönnénk-mennénk, mert az a jóóóóó.
2016. júl. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Semennyire nem zavarna, nagyon-nagyok sok évig éltem panelházban. Mindent meg lehet szokni.

:)

2016. júl. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
*nagyon
2016. júl. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Semennyire.
2016. júl. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ne aggódj,egy rendes lány nem fog emiatt lenézni :)

20L

2016. júl. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nem zavarna.
2016. júl. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én most költöztem a barátomhoz panelba, kertes házból és imádom azt a hangulatot.
2016. aug. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!