Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan nyerjek ehhez erőt?

Figyelt kérdés

A párommal néhány hónapja együtt élünk. Egyetlen hátránya a kapcsolatunknak, hogy nem igazán szeretjük, amit a másik nz a tévében.

Ma is egy filmet néztünk, amin éreztem, hogy szétfolyik az agyam. Egyszerűen... mivel ez az első élettársi kapcsolatom, így nem tudom, hogy hogy bírjam ki ezt idegileg.


2016. júl. 5. 19:43
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Bocs, aggszűzek. De látom, hogy mivel még nem volt pártok, így magát a problémát sem értitek.
2016. júl. 5. 20:58
 12/17 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Ne a válaszolókat hibáztasd, ők csak saját szemszögükből reagáltak a problémádra. Ami így elolvasva tényleg nem tűnik olyan nagy problémának.


Ha jól értem, itt kicsit komolyabb gondok vannak. Rossz a megfogalmazás, talán azért értették félre a válaszolók.

Szóval, ha jól értelmezem a kérdést, itt olyan probléma áll fenn, hogy nem egyezik az érdeklődési körötök, és ez sok problémát szül, vagy szülhet a későbbiekben is, viták sorát. Esetleg bosszant az ő "ízlése", mert szerinted baromságokat, agyzsibbasztó dolgokat néz a tv-ben, ami téged lefáraszt, ő viszont jól szórakozik ezen. Ez pedig téged aggaszt, mert úgy érzed, nem vagytok egy szinten / hasonló véleményen, neki teljesen más a humora / gondolkodása bizonyos dolgokban, és ez felidegesít, mert nem erre számítottál vele kapcsolatban. Jól értem? Ha nem, kérlek javíts ki.

2016. júl. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Aggszuzek? :"D. Bocs, nem. Felnottek inkabb, akik kepesek felallni a teve elol, illetve minosegi idot egyutt tolteni, igy a teve nalunk nem ekkora tenyezo az eletunkben :D.
2016. júl. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Szegénykéim... Sz@r dolog lehet a szűzesség. Ezért megbocsátok. Kiveszem a kérdést a figyeltjeim közül, így ha depizni akartok még, nyugodtam megtehetitek...
2016. júl. 5. 21:50
 15/17 anonim ***** válasza:

Beszóltál?

Akarsz egy pofont?

:)

2016. júl. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Látom csak ennyit bírsz mondani, hogy "szegénykéim" "aggszüzek" meg "szüzesség sz@r dolog", de ettől nem oldódik meg a saját problémád. De ha ez boldogít téged, akkor tessék, kimondom én is természetesen: itt rajtad kívül mindenki szűz! ;)


Bizonyára a párkapcsolatod is olyan pozitív és kellemes lehet, mint amilyen az itteni megnyilvánulásod. De akkor miért is jöttél ide tanácsot kérni, Tőlünk, A Szüzektől? :))

2016. júl. 6. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező ... le aggszüzezed itt az embereket, holott nekik van igazuk ... ez egy nem létező probléma. Emeld fel a kicsi segged a TV elől és csinálj mást ... nálunk a férjem amerikai foci rajongó, fél éven át az megy a TVben, eleinte untam, de baromira, hogy csak az megy én meg semmit nem tudok nézni, mert egy meccs kb 4 óra és néha van egymás után 3 is. Addig amég megy a meccs én megfőzöm a másnapi ebédet, olvasok, kitakarítom a lakást, mosok stb, (időközben nekem is lett kedvenc csapatom, amikor ők játszanak együtt nézzük) Nem gondolom, hogy a TV az életed foglald el magad mással és amikor ő nem néz semmit akkor ülj oda te ha annyira fontos az a masina ... Hozzáteszem nem kell aggnak lenni, hogy valakinek normális felfogása legyen vagy ne akarjon állandóan a TV előtt ülni ... Én 22 éves vagyok ...
2016. júl. 6. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!