Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitévő legyek? A férjem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitévő legyek? A férjem a hármas szexet súlykolja folyamatosan.

Figyelt kérdés

Én nem szeretnèm. Ezt elmondtam neki is, hogy nekem ez nem fér bele hogy azt lássam hogy mással szexel és én nem vágyom arra sem hogy nővel legyek.

Egy két napig abba hagyja, majd megint elkezdi. Valamikor már elég nagy vitába is torkollik a dolog.


2016. júl. 6. 14:04
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Èn nem vágyok másik férfira sem.
2016. júl. 6. 14:07
 2/20 anonim ***** válasza:
15%
De egy másik férfi vágyik a nunidra
2016. júl. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
66%

Fogalmam sincs, mit csinálnék, ha az én párom találná ezt ki.

Nem vagy neki elég, ezért nem megcsal, hanem ezt kérné. Kicsit önző hozzáállás. Mindent megadtok egymásnak? Valami másféle újítás nem lenne neki elég a kapcsolatotokban (szerepjáték stb.)?

2016. júl. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
89%
Én megmondanám neki, hogy akkor menjen csinálja két nővel, de hozzám vissza nem jön.
2016. júl. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
11%

Javítsátok meg sexuális életetek.

Kezdjetek el kommunikálni. Mondja el nyíltan mik problémái s oldjátok meg.

2016. júl. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
89%

Itt a vége, fuss el véle.


Nem vagyok senki rbanca, hogy olyat kelljen tennem, amit én nem akarok. A testemről én döntök, akár nő akár férfi a másik.

2016. júl. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
90%
Mondd meg, hogy ha kicsit is szeret, akkor tiszteletben tartja, hogy nem szeretnél valamit. Főleg egy olyan érzékeny témában, mint a szexualitás.
2016. júl. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Semmi probléma nem a szexel. Majdnem minden nap szexeltünk, soha nem volt panasza semmire. Kipróbáltunk új dolgokat, nem zárkóztam el semmi elől ami még épeszű dolog volt.


Ezt 3 hónapja a fejébe vette és azóta csak ezt nyomja. Azóta sokazor szexelés közben is megemlíti ezt, plusz különböző szituációkqt hoz fel... akkor elmegy a kedvem az egésztől. Próbáltam vele beszélni de csak ezt fújja.

2016. júl. 6. 14:21
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
találj ki te is valami hülyeséget ami nem tetszik neki és fújjad neki.
2016. júl. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
91%

Egyesek nem tudják megbecsülni amijük/akijük van :(

Inkább örülne, hogy van egy felesége, aki szereti.


Nagyon patthelyzet. Mert láthatóan nem hatotta meg, hogy számodra ez mennyire rossz. Ebből vagy válás, vagy megcsalás lesz :(

És nem akarlak még jobban elkeseríteni, de ha ennyire erőlteti, akkor elég valószínű, hogy már a jelöltje is megvan erre.


Próbáld meg azt, hogy olyant kérsz tőle, ami ellen ő is tiltakozik. Te is szépen lassan vezesd fel. Olyasmikre gondolok, hogy bevenni egy harmadik srácot, aki homoszexuális. De legalább biszexuális. Azaz, hogy a férjeddel is csinálja.

Vagy felcsatolnál egy műbránert, és azzal dugnád meg a férjedet.


Most erre rámondhatjátok, hogy hülyeség meg gyerekes, stb.

De sok ember csak akkor tapasztalja meg, hogy milyen kellemetlen dolgot is kér a másiktól, ha egy hasonlóan kellemetlen dolgot tőle is kérnek. Majd szembesítik vele. Talán ez kéne a férjednek is.

2016. júl. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!