Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom jó szándékkal, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom jó szándékkal, de folyamatosan kritizál. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Alacsony vagyok és nagyon vékony, viszonylag izmos, tehát nem az a nagyon kigyúrt, de plöttyedt sem. A fenekem genetikailag lapos, de nem lóg vagy ilyesmi, szimplán kicsi, az a tipikus "fokhagyma". A barátomnak viszont a formás, kerek, izmos fenék tetszik, így mindig noszogat hogy gyúrjak rá. Sokáig tartott elfogadni magam, de mára teljesen kibékültem az alkatommal és szeretem magam, viszont kicsit rosszul esik hogy őt ez ennyire zavarja. Szoktam edzeni, de nem sűrűn, ennyi pont elég hogy megtartsam a mostani formám. Ti elkezdenétek csupán a párotok miatt sokkal intenzívebben edzeni, annak ellenére hogy nektek megfelel a jelenlegi állapot? 155 centi vagyok es 45 kg.
2016. máj. 30. 20:12
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Az lemaradt, hogy főleg úgy hogy alapvetően fiús alkatom van, így edzéssel sem lenne olyan mint az ideálja.
2016. máj. 30. 20:16
 2/20 anonim ***** válasza:

Uhhh *.*, számomra így lennél jó, de a párodnak nem.. Mond meg neki, hogy nem tudsz változtatni ezen :O, nincs annyi erőd rá :O..

F

2016. máj. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
70%

Ha te jól érzed magad így, akkor mondd el neki őszintén, hogy megbánt ezzel.


Én egyébként 156 centi vagyok, és 47 kiló. Magamból kiindulva nem hiszem, hogy annyira vészesen gebe lennél.

2016. máj. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Én biztos nem. Ha Neked meg a sörhas tetszene akkor ő meg pocakot növeszt a kedvedért??
2016. máj. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Nem is úgy értettem hogy vészesen gebe vagyok :) tudom hogy nem fitness modell alakom van de szerintem a magasságomhoz teljesen arányos. Derekam, csípőm sincs kb, szóval esélytelen hogy olyan félgömb fenekem legyen mint amire ő vágyik :D így értettem.

Mondogatom mindig hogy nekem így megfelel,de mindig az a válasz hogy higgyem el, sokkal jobban tetszenek megamnak is ha izmosabb lenne meg formásabb a fenekem.

2016. máj. 30. 20:22
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem tűnik jószándékú kritikának, gondolom ugyanígy néztél ki mikor összejöttetek is, így én nem igazán tartom jogosnak, ezzel csak a te önbizalmad rontja.

Ha én jól érzem magam így, biztos nem edzenék többet.

Amúgy a leírtakból szerintem jó alakod lehet. :)

2016. máj. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

A nagyon vékonyra írtam :) Én nem tartom magam annak, teljesen normális alkatom van, bár te talán egy hajszállal vékonyabb lehetsz nálam.

Szerintem mondd el a párodnak, hogy te eldöntöd, hogy hogyan érzed jól magad, hogy tetszel magadnak.

Nem szeretem azokat az embereket, akik ennyire irányítani/alakítani akarják a párjukat. Lehet, hogy csak nem veszi észre magát, szóval ne érts félre, nem bántani akarom. Ülj le vele, és mondd el neki ezt őszintén. Ennyit tehetsz.

2016. máj. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
91%
Jók az arányaid,ha ellennél hízva,akkor megérteném.De így nem!Legközelebb mi nem fog tetszeni neki?! Tudod a mondást:"A pokolba vezető út is jó szándékkal van kikövezve!":-)
2016. máj. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Aranyos vagytok hogy írtatok nekem, köszönöm szépen :) hát igen, a jó szándékú lehet nekem is "jó szándékú" volt....hogy magam előtt sem akartam elismerni hogy ő tényleg csak a maga ízlésére akar formálni :/

Azt az elvet támogatom hogy törekedjünk arra hogy tetszünk a párunknak, meg ne hanyagoljuk el magunkat, de en abszolút jol érzem magam a bőrömben, nem érzem úgy hogy igénytelenül néznék ki, ezért esik kicsit rosszul. Mindig azzal érvel hogy ő csak a javamat akarja, mert tény hogy háj egy gramm sincs rajtam, és hogy kemény edzéssel milyen szuper testet tudnék magamnak varázsolni, meg hogy ne elégedjek meg a kevesebbel. Értem én az ő oldalát is, de ha nekem így jó, és szerintem az összkép nem vészes, akkor miért is csináljam? :/

2016. máj. 30. 20:37
 10/20 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok olyan elhivatott hogy minden másnap kondiba járnak, meg ne egyek azt amit megkívánok. Ezzel a kis lightos edzéssel pont fent tudom tartani a mostani állapotot, de több edzés tőlem már "áldozat" lenne, es ezt nem érti meg. Nem lusta vagyok,mozgok én, meg csinos akarok lenni, de nem tudom olyan fanatikusan csinálni mint ő.
2016. máj. 30. 20:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!