Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek barátom mit vár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek barátom mit vár ettől a kapcsolattól?

Figyelt kérdés
6 éve vagyunk együtt, jól megvagyunk, veszekedés persze szokott lenni mint minden párkapcsolatban, de nem tart tovább a harag 30 percnél.. Én nagyon szeretném, ha az életét velem képzelné el hosszú távon is. Szeretek vele lenni. Azonban ő nem szereti a kötelezettségeket. Amikor ketten vagyunk, és én felhozom ezt a témát, mindig csak azt szokta mondani, hogy még nem lehet tudni mit hoz a jövő, és hogy most jól megvagyunk, majd kiderül.. Persze, egyértelmű, hogy az ember nem tudja előre hogy mi lesz, de én úgy vagyok vele, hogy attól függetlenül még tervezni lehet, ha az ember valamit szeretne..De én úgy veszem észre, hogy már azzal hogy azt mondja hogy velem képzeli el az életét és lesz közös jövőnk, elkötelezi magát.... Múltkor is láttunk egy esküvőt, és rögtön megszólal barátom, hogy jajj szegények, hogy el van b..szva az életük, blablabla... Én se ragaszkodok az esküvőhöz főleg hogy még fiatalnak érzem hozzá magam, de később felőlem egy alufóliából hajtogatott karikát is az ujjamra húzhatna.. Szerintem inkább az a fontos, hogy a másik veled tervezi az életét, és fontosnak tart. A puccos esküvő már mellékes... Ha baráti társaságba vagyunk, és megkérdezik tőlünk, hogy mit tervezünk, én mindig mondom, hogy barátom nem velem tervezi hosszútávon az életét. Ilyenkor meg mindig közbevág hogy jajj.. ezt már annyiszor megbeszéltük, most jól megvagyunk ez a lényeg. Igazából a jövőjét tervezi, mert mindig mondja ha majd lesz gyerekem, meg kertes házam stb akkor látom rajta, hogy családot szeretne, csak nekem úgy jön le, hogy én is benne lennék a tervében. Mivel akkor ugye "gyerekünk"-et mondana. Még gyereket se akarok mert ahhoz végképp fiatalnak érzem magam. Én csak azt szeretném, ha fontosnak tartana. Amúgy a pszichiátrián dolgozik mint orvos, és múltkor is mesélt egy történetet egy baráti társaságban, hogy az egyik betege alkoholista lett, mert pár hónap múlva megnősül. Majd a végén nevetve hozzá teszi hogy végül is megérti... Úgyhogy nem értem, hogy most velem hosszú távon mit tervez, mert ha ketten vagyunk, akkor többször mondja hogy az esküvőt ellenzi, de megeshet, hogy velem akar lenni. Amikor látja rajtam hogy szomorú leszek mert felhoz egy hasonló témát, és tudja hogy nekem határozottabb elképzeléseim vannak kettőnkről akkor a vigasztalásában mindig érzem azt a kimondatlan dolgot, ő is velem akar lenni. Úgyhogy egyáltalán nem értem..Mivel egyáltalán nem romantikus alkat és még ettől a témától is rosszul lesz szó szerint nem lehet komolyabban beszélni vele erről, mert úgy is tudom hogy csak elküld azzal, hogy most jól megvagyunk mindenféle tervek nélkül. Ha meg erőszakoskodok hogy én mit szeretnék akkor azzal csak elüldözném magam mellől..

2016. júl. 7. 12:54
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ő logikusan, te álmokban és ideákban gondolkodsz.
2016. júl. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%

"pszichiátrián dolgozik"

Szerintem ez mindent elmond.... sok mindent lát és hall, kitudja mi járhat a fejébe....

2016. júl. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A párod túl racionális.
2016. júl. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Attól még mert nem akar megházasodni, miért gondolod, hogy nem lennél fontos neki? Nem mindenki tervez házasságot, ennek ellenére több éve együtt él a párjával. Ne ehhez kösd a szeretetet. Más kérdés, hogy neked meg fontos a házasság. Valamelyikőtöknek el kell fogadni a másik nézőpontját, ha hosszútávra terveztek.
2016. júl. 8. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!