Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van okom a féltéke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van okom a féltékenységre? A barátom szerelmes lenne a legjobb "lánybarátjába"?

Figyelt kérdés

A barátomnak több lánybarátja is van,de van egy akivel teljesen másképp viselkedik.

Már négy éve"barátok"én pedig két éve vagyok együtt a barátommal.

Ami lejön a viselkedésükből,hogy ha megjelenik a lány akkor velem egyáltalán nem is foglalkozik,néha szokta mondani,hogy "Jaj mi a baj babám"amikor látja hogy duzzogok,de egyébként semmi.Látom rajta,hogy csillogó szemmel néz arra a lányra,sőt nem is nézi volt hogy rendesen bámulta..Chaten is állandóan beszélgetnek,sőt neki olyan dolgokat is elárul amiket nekem nem,meg már többször is előfordult,hogy a barátom előttem puszilja arcon,a csaj meg ölelgeti

Nézegettünk régi képeket a barátom gépén akkor is videók vannak róluk,hogy nevetgélnek,meg szórakoznak és komolyan a barátom olyan ámulattal nézte a képernyőt hogy na.

Felhoztam neki már de még ő sértődött meg rám,hogy ilyet feltételezek róla,meg hogy ők már régóta barátok..

Lehet én vagyok túlzottan féltékeny,de nektek ebből mi jön le?

A barátnőim szerint túlreagálom..

Nektek mi a véleményetek?



2016. júl. 6. 16:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
túlreagálod.
2016. júl. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
hát nem tudom,nekem is vannak azért fiúbarátaim de szülinapomkor megölelnek és annyi..
2016. júl. 6. 16:40
 3/11 A kérdező kommentje:
nem ugrálnak állandóan a nyakamba
2016. júl. 6. 16:41
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
Az én pasim se szent,elég sok csaj legyeskedik körülötte,de úgy csapnám nyakon ha fogdosná,puszilgatná a csajt,hogy na. Te meg ne legyél hülye hogy ezekhez a dolgaihoz aszisztálsz. Barátkozzon a csajjal,de te miért vagy ott? De tuti nem engedném hogy egymásba bujjanak.
2016. júl. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi...ha szólnék szerintem mindketten nekem állnának
2016. júl. 6. 16:57
 6/11 anonim ***** válasza:
44%

Nincs. egyébként féltékenységre sosincs indok, max. ürügy. a féltékenység ugyanis a saját belső bizonytalanságod, bizalmatlanságod kivetülése, nem pedig valami kívülről jövő dolog.


egyébként meg, ha 4 év alatt nem borultak össze, ezután sem fognak, az élet ugyanis nem halivúdi szerelmes film.


összeköltözni viszont tök felesleges, csak rabolod vele a saját és az ő idejét, mert csak vergődni fogsz és minél tovább vergődsz, annál rosszabb lesz véget vetni a dolognak. lépj le, gyúrjál kicsit az önbecsüléseden, aztán próbáld meg valaki mással. (praktikusan olyannal, akinek nincs lánybarátja)

2016. júl. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A csajnak van pasija?

Nem beszletel meg veluk errol mint tudod...A felnottek? Hogy ez teged nagyon zavar?.

Megertelek..

2016. júl. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
55%

Szerezz magadnak egy ilyen puszizkodós barátot, és csináld vele a barátod előtt. Aztán nézd meg, mit szól hozzá.

Amúgy az én vérem felforrna egy ilyentől, de ahogy én közlöm az ilyen véleményemet, valószínűleg gyorsan felfogná, mi a probléma az ilyen viselkedéssel. De én eleve nem szoktam bizalmaskodni emberekkel.

2016. júl. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
72%

Én csak a saját példámmal tudom alátámasztani ezt a kérdést.

Barátom totál így viselkedett annak idején, amikor szerelmes lett belém.

Az akkori barátnője észrevette, hogy csillogott a szeme, ha meglátott, folyton engem nézett, mindig írogatott skypeon, alig evett, teljesen el volt varázsolva.

Én ebből semmit sem vettem észre.

(Akkor jöttem össze vele, miután szakított a barátnőjével.)

Szóval nem akarom az ördögöt a falra festeni, de minden meglehet sajnos.

Beszélj vele és a lehető legkomolyabban!

2016. júl. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
80%

Nem tudom nálad hol a határ, de amit itt felvázoltál, az már nálam övön aluli lenne bőven.


Ha valaki így viselkedik a párjával, mint ahogy ő veled... Akkor elmehet a búsba. Legalábbis szerintem. Van önbecsülésem és tudom, hogy vki vhol már vár ram, aki milliószor jobb és milliószor jobban is szeret. Ennyi.

2016. júl. 7. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!