Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem lehet őszintének...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet őszintének lenni és fel vállalni a dolgokat?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Véleményeket és tanácsot kérnék.1 éve élek párkapcsolatban.Most jöttem haza Angliából a párom kinnt maradt.Ahogy ki tettem a lábam és tiszta lett a levegő,a párom írt az egyik exének hogy most nyugodtan írhat mert nem vagyok ott.Korábban rá kérdeztem hogy mi van közöttük és azt mondta hogy már nem szereti csak barátok.De nem értem hogy akkor miért kell ilyen sunyi módon viselkedni???Ha "csak" barátság van közöttük akkor miért kell titkolózni?A vàlasz az volt hogy tudta hogy haragudni fogok emiatt és nem akart megbántani.Nálam ez a "amiről nem tudok nem fáj" megoldás nem működik.Számon kértem az exet aki kiakad és mindent tagadott egyenes választ nem adott.Elküldött orvoshoz én meg javasoltam hogy növesszen gerincet.Hogy látjátok ezt?Szeretem a párom mert jól elvagyunk,nem vitázunk de ezeket a húzásait nem tudom hova tenni.Meg írtam az eseményeket neki és a válaszát várom a továbbiakról.
2016. júl. 7. 17:02
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
Valószínűleg nincs köztük semmi, csak tudja a párod, hogy te betegesen féltékeny vagy, ezért írogatnak titokban.
2016. júl. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%

Jajj első válaszoló.... A válaszodnak kb semmi haszna.


Amúgy egyàltalàn minek kell az exekkel tartani a kapcsolatot, meg jóba lenni velük? Ezt megmagyarázná nekem valaki, hogy ennek mi értelme van?

2016. júl. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kérdésednek nincs alapja, így megválaszolhatatlan.
2016. júl. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én kíváncsi lennék, hogy van valami oka, amiért párod így viselkedik? Féltékenykedtél?

De alapból nagyon rosszul kezelted az egész helyzetet, mert egyből nekitámadtál, és számon kérted. Ezt normálisan is meg lehetett volna beszélni. Például, mikor elmondta, hogy barátok, akkor megmondhattad volna neki, hogy nyugodtan beszélgethetett volna vele akkor is, amikor te ott vagy, nem kellett volna titkolni, mert ezzel megbántott és elbizonytalanított.

2016. júl. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Amúgy egyàltalàn minek kell az exekkel tartani a kapcsolatot, meg jóba lenni velük? Ezt megmagyarázná nekem valaki, hogy ennek mi értelme van?"


Emberileg bírom őket, ennyi. Attól, hogy párként nem működtünk, miért ne lehetnénk jóban? Oké, nem kell folyton összejárni, de egy jó ismerősi viszonyt simán fent lehet tartani.


Bár ebbe nálam nem fér bele a kérdező párjának a viselkedése, titokban írogatás, stb....

2016. júl. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem gondolom hogy betegesen féltékeny lennék.Én csak szeretem az őszinteséget.Nem nyelem le keresztbe azért mert barátilag tartják a kapcsolatot bár nem értek vele egyet.A kettejük viszonya csak a szexről szólt.Én egyik exemmel sem tartom a kapcsolatot mert amit lezártam az le van zárva.Egyikőnk jobbra a másik balra.Ennyi.Nem ilyen reakcióra számítottam attól a nőtől hogy mindent tagad és még fel is háborodik mert feltettem egy kérdést.Köszönöm a válaszokat.
2016. júl. 7. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!