Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam el a baratomnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a baratomnak, hogy szerintem a hetvegi talalkozas keves nekem?

Figyelt kérdés

Uj munkat kapott kb. 1 honapja. Elvileg ugy lenne hogy 8-tol 4-ig van benn, de igazabol meg benn van akar este 8-ig is. Amikor megkapta ezt a munkat, mar akkor mondta , hogy sokat kellesz tuloraznia es mar akkor kerdeztem , hogy kevesebbet fogunk talalkozni es erre mondta hogy lehetseges, de ne aggodjak emiatt, mert meg nem tudja milesz. Az uj munkahelye elott se ralalkoztunk sokat , vagy heti 2-3 alkalommal es ez most lecsokkent a hetvege kozul 1 napra. En elhiszem, hogy o faradt, meg egyedul lakik , es minden hazimunka ra harul, de nem hiszem el nincs fel oraja ram hetkozben 1-2 alkalommal, en nem azt kerem legyunk egyutt minden nap. Mar teljesen elhidegultem tole, es rosszul esik nekem az, hogy neki nincs erre igenye, hogy lasson. Nem akarok hisztizni, biztos nem hianyzik neki meg ez is, de nem birom mar. Mar a szakitas is megfordult a fejembe. Fel eve vagyunk egyutt , es itt lakik tolem gyalog 5 percre.

Ekezetekert elnezest, telefonrol irok. 20/L


2016. júl. 8. 10:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem törődik veled, dobjad! Nem szerelmes, stb! Nincs értelme küzdeni ezért a kapcsolatért.
2016. júl. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mit válaszol, ha pl azt mondod neki, hogy átmennél este nála aludni? Lekoptat?

Sok munkahelyen sokat kell melózni, új munkahelyen is. Neked kell látnod rajta, hogy tényleg bánja, hogy nem tudtok annyit találkozni, vagy tojik rá.

Az meg mi, hogy hogy mondd el? Mikor együtt vagytok, akkor mondd csak el egyszerűen.. "Figyi Béla, nem jól van ez így, hogy alig látlak. Így meg így meg így érzek, és te? Kitalálunk valamit, hogy jobb legyen?" stb, nem kell túlbonyolítani.

2016. júl. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!