Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy ilyen kapcsolatnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy ilyen kapcsolatnak jövője?

Figyelt kérdés
Kapcsolatunk nagyon szépen indult. Hamar megtaláltuk a közös hangot és olyan volt, mint ha vagy 10 éve ismernénk egymást. Rengeteget beszélgettük az elején és mindig volt valami közös téma. Azonban ez megváltozott, mivel az édesanyja szerint nem vagyok jó neki. Ezt azzal magyarázta, hogy nincs autóm, megélhetésem sem házam és nem vagyok iparkodó sem pénzszerzés terén. hozzá kell tennem azt a nem elhanyagolható tényt: tanulok és az itthoni mezőgazdasága dolgozom este 4-től este 22:00-ig. A bajokat csak tetézte, hogy a barátnőmnek előjött egy olyan énje amit nem tapasztaltam: mindenáron pénzszerzés, beszélgetése központjában is a pénz állt. Egy alkalommal pedig azt mondta "hát az anyunak igaza van és iparkodóbbak kellene lenni" Ezek után jött az egyetemről hazafelé és nem mentem ki a buszhoz elé (ami 120% az én hibám mert elaludtam) Következő dolog pedig az volt amikor kirándulás alatt durván és sértően szólt hozzám aminek következtében kénytelen volt elnézést kérni. Miután elnézést kért besértődött és egy szót sem szóltunk egymáshoz a hazafelé úton!

#oőoő
2016. júl. 8. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs jövője, de majd rájössz te is.
2016. júl. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Meg hanyszor fogod ezt kiirni?!
2016. júl. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nincs.
2016. júl. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az anyja telebeszélte a fejét, ő meg nagyon úgy néz ki, hogy hallgat rá....


Ez nem szokott túl jól végződni!

2016. júl. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor egye meg a pénzét te meg keress egy normális lányt :)
2016. júl. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!