Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki szerint belefér egy kapcsolatba a megcsalás, az szereti a párját?

Figyelt kérdés

Nem értem, hogy miért gondolják úgy egyesek, hogy a megcsalás belefér egy kapcsolatba. Ilyenkor gondolnak vajon a másik érzéseire?

Nem érzik úgy, hogy ez a párkapcsolatuk megcsúfolása?


2016. júl. 8. 20:22
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Az a személy biztos tudja, hogy ez két emberen múlik.. :)
2016. júl. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
34%
Annyira szereti a parjat, hogy megengedi neki, hogy minden igyenyet kiepegithesse, ha akarja...
2016. júl. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem.
2016. júl. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
46%
Olyan párt kell találni akivel közös ez az elképzelés is. Hidd el, van arra is példa, hogy valaki nagyon szeret valakit, és ha az a valaki nem elégül ki eléggé, mondjuk szexuálisan, az adott egyén megengedi, hogy a adott szerelme máshol is kielégülhessen, ha netán arra van igénye. Ilyenkor nem önző annyira az egyén, hogy kisajátítsa a választottját és elfogadja, hogy neki mást jelent a boldogság. Amit én írok, azt kb sose fogod megérteni, mert más az álláspontot ez ügyben. Pont olyan, mintha te utálnád a brokkolit és az istennek sem akarod megérteni, hogy én miért is imádom. Mások vagyunk és kész. Fogadd el a másik ember igényeit és gondolkodását is, és ha nem illetek össze keress olyat akivel hasonló a gondolkodásmódod!
2016. júl. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Szent ég, ennek semmi köze nincs a párkapcsolatomhoz! :)


Ez csak egy szimpla kérdés.

Azért különbség van aközött hogy valaki nem szeret valamit és aközött, hogy mit enged meg párkapcsolaton belül.

Aki szerint a megcsalás sem korlát egy párkapcsolatban, annak lényegében mire is kell egy párkapcsolat?

Remekül meglenne egyedül is, azzal dug akivel akar, és még a másik fél sem sérül lelkileg.

2016. júl. 8. 21:09
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Szóval aki nem ért egyet a monogámiával az maradjon egyedül? Te sem gondolhatod komolyan. Tudod, még csak fogalmad sincs(természetesen nekem sem) hogy mégis mi megy a világ egyes részein, mit tiltanak és mit nem, mi az elfogadott. Van olyan hely, ahol a nőknek nincs szavuk és tényleg csak tárgyként vannak kezelve, beleértve az életüket. Ilyen alapon a megcsalás egy piti és lényegtelen dolog. Mondhatni az átlag emberek gondja.
2016. júl. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Két srácot is ismerek akik csalják a barátnőjüket de állításuk szerint szeretik... Együtt vannak már 5 éve és annyi hogy erre "szükségük" van. De emelett érzelmileg a lányhoz kötődnek. Szerintem ők más érzelmi intelligencia szinten vannak mint én. Nálam nem férne bele és úgy gondolom ők nem tudják milyen az amikor igazán szeretsz és tisztelt valakit.
2016. júl. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

6-os, igen, szóval nyugodtan csalja mindenki a párját, mert hát az egyiknek nagyobb igénye van a szexre, ezért neki joga van.

Szerintem egy percig sem gondol bele, hogy a másiknak ezzel mit okoz, mert hát miért is törődne vele.

Megszokhattuk már, hogy a mai párkapcsolatok mindig csak az "én"-ről szólnak és nem a "mi"-ről.

Nem fontos, hogy mit érez a másik, fogadja el, vagy leléphet, de én akkor se adok alább az igényeimből, mindig csak én én én....

2016. júl. 8. 22:36
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

En igazabol pont arra gondoltam, hogy ha szeretsz valakit de o menni akar es uj elmenyeket akar szerezni massal is, akkor hagyom had menjen es orulok hogy addig velem is volt kozos elmenye. Csak azert mert en szeretek valakit nem sajatithatom ki csak magamnak, mert az o erzeseit nem befolyasolhatom olyan iranyba ami az en elkepzeleseim szerint vannak.


4-6 voltam.

2016. júl. 9. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Ja igen, örülnöm kell, hogy eddig csak engem húzkodott, most már mást is fog, de érjem be ennyivel.

Örüljek még a szarnak is!

Ezt tudod minek hívják?

Megalázkodás és meghunyászkodás.

Ki az a hülye, aki így akar élni?

Végül is van, őket mazochistáknak hívják.

2016. júl. 9. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!