Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lánynak, aki tetszik, van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lánynak, aki tetszik, van barátja. Azért próbálkoznál?

Figyelt kérdés
25L
2010. ápr. 15. 12:44
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
oké, de ha nagyon bejön valaki, akkor nehéz visszafogni az érzelmeidet és azt, hogy ne próbálkozz, nem?
2010. ápr. 15. 13:47
 12/28 anonim ***** válasza:
100%

Hm kedves kérdező :). Csak nem te vagy az a bizonyos lány akinek van palija, de egy bátor fickó bepróbálkozott nálad?

Én nem vagyok semmi jónak az elrontója. Ha valakinek van barátja azt inkább nem nyúlnám le. Két okból sem. Az egyik , hogy belegondolok a srác helyébe, hogy nekem se esne jól ha elcsábítanák a barátnőmet már ha lenne barátnőm. A másik meg ha én el tudom csábítani akkor az nem jó fényt vetne a lányra, mert akkor az azt jelenti, hogy könnyen odaadja magát bárkinek és nem érez mély érzelmeket senki iránt.

2010. ápr. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Persze ha nagyon tetszik a lány, akkor megpróbálnám, még lehetünk csak barátok. Aztán megtudom, hogy valójában mennyire elégedett a palijával. És ha nagyon jól megvannak akkor nem közelednék felé komolyabban.
2010. ápr. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

Nekem KELLETTEK a szerelmeim!!!Nem érdekelt hogy kik azok az ismeretlen figurák mellettük!A fickókról meg annyit,hogy nem gördítettek elém leküzdhetetlen akadályokat annak érdekében hogy "Kata ne akarjon annyira a táncba jönni"!

Akkor egy okot mondjatok,miért ne!?

2010. ápr. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Például azért, mert ugyanez veled is megismétlődhet azzal a lánnyal.
2010. ápr. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Akkor visszaszáll az átok!Több mint tíz éve vagyunk boldogságban!
2010. ápr. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Örülj neki. Ezek szerint a barátnőd a kivételek egyike.
2010. ápr. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Kivételes bizony!Na ezért kellett az íratlan szabályokat felrúgnom!
2010. ápr. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Miért? Olyan is lehet, hogy a lány már nem érez olyan mélyen a barátja iránt, a fiúval levő baráti kapcsolatát pedig nem akarja feláldozni /biztosat a bizonytalanért/ mert ki tudja, mi lesz belőle.
2010. ápr. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
55%

Nem!

1. Ha mást dob egy fiú miatt, engem is ott hagy(hat) egy harmadik miatt.

2. Próbálok úgy viselkedni az emberekkel, ahogy elvárom tőlük, hogy velem szemben viselkedjenek.

2010. ápr. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!