Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lánynak, aki tetszik, van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lánynak, aki tetszik, van barátja. Azért próbálkoznál?

Figyelt kérdés
25L
2010. ápr. 15. 12:44
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
55%
Jóhogy, sőt az ilyen csajok a legjobbak, én szándákosan már csak ilyenekkel kezdek, ezt nem kell vinni sehová, se moziba se vacsorázni, nehogy meglássák, ez csak bas*ni akar.
2010. ápr. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
55%

ma 20:25

22efff

2010. ápr. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Finoman próbálkozni lehet, miért ne? Egy csomóan élnek "látszatkapcsolatokban", azaz csak azért van pasija/bnője, hogy legyen mellette valaki.


Viszont ami nem túl szép dolog, direkt ráhatni a bizonytalanságára, nyomulni erőszakosan. Az elhódítás.


Aki meg igazán szereti a párját, azt elhódítani sem lehet.

2010. ápr. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
én simán,több filmet is látthattunk már,hogy igy végződik:P
2010. ápr. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%

én soha nem szakítanék szét egy párt. még akkor sem, ha nem túl rózsás a kapcsolatuk. előbb legyen vége annak, utána kezdeményezek. én legalábbis nem tudnék utána tükörbe nézni.


másrészt a lányban sem tudnék megbízni (feltéve, hogy egy komoly és hosszútávú kapcsolatot szeretnék)

2010. ápr. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Ha épp van kedvem hozzá, én egy leszbikus csajt is fűzögetnék. Nálam nincs olyan hogy soha.

Csak a sok sikertelenség mindig elveszi a kedvem, kedv nélkül meg nincs értelme...

2010. ápr. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 Nemtomaaaaaaaaaaaaaa válasza:
Én alföldön nőttem fel ott úgy működik:kell? Vedd el
2016. okt. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
Fociba is van kapus, még is lehet gólt lőni
2018. aug. 3. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!