Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehetne változtani magamon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehetne változtani magamon, ami miatt ne hajtsanak el?

Figyelt kérdés

20/F vagyok és eddig még nem voltak hosszú kapcsolataim. A leghosszabb 5 hónapig tartott amikor 17 voltam, majd 4 hónapig, amikor 18 voltam és azóta semmi. Habár sokan mondják, hogy sem a kinézetemmel, sem a belsőmmel nincs gond, mégis azt érzem, hogy valamelyik mégsem stimmel.

Semmi rossz szokásom nincs (cigi, pia meg társai) és nem szokásom káromkodni.

Bár annyira otthonülős sem vagyok, mégis a legtöbbször jobban szeretem a nyugalmat. Egyetem mellett dolgozom is, ami miatt sokat utazgatom (főként külföldre), legutoljára 3 napja speciel Csehországban voltam, valamint holnap megyek Angliába. Egyetemen azt tanulom, amit mindig is szerettem volna, valamint munkám által is azt csinálom, amit szeretek, így mondhatom, hogy kiegyensúlyozott életet élek.

Csak az hiányzik az életemből, hogy nem találtam mét egy olyan lányt, akivel jól érezném magam. Lehet rossz helyen keresem vagy nem tudom, de hiába próbálkozom, mindig visszautasítanak és nem tudom az okát. Csak elegem van a visszautasításokból.


2016. júl. 10. 14:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen lányoknál próbálkozol?
2016. júl. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Főként az olyanoknál, akik hasonlóak, mint én. Nem szeretem az olyan lányokat, akik túl sokat beszélnek és nem hagynak szóhoz jutni. Olyan lányokat keresek akik intelligensek, hasonló érdeklődési körei vannak, mint én. Bár találtam ilyeneket, mégis vagy nem tartott sokáig vagy pedig nem érdekeltem őket
2016. júl. 10. 14:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem az a baj, hogy esetleg úgy érzi, hogy ők nem érdekelnek téged? Ha keveset beszélsz, keveset keresed őket, és folyton dolgozol meg külföldön vagy, akkor érthető, hogy hamar lekopnak.
2016. júl. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A 3-as válaszóló jókat írt,de kiegészíteném azzal,hogy egy kapcsolatban az sem feltétlenül jó,ha az érdeklődési körük ugyan az.Légy nyitottabb a másik dolgai iránt is...
2016. júl. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!