Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért beszél így velem a barátom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért beszél így velem a barátom?

Figyelt kérdés
A kapcsolatunk elején egy szerény, visszahúzódó, csendes fiú volt, de azóta úgy kinyílt a csipája, hogy csak nézek... Most is, lefeküdt az ágyamra, ahol ott volt a táskám, meg abból még pár cucc az ágyon hevert, talált egy buszjegyet, na akkor elkezdte mondani, hogy én miért utaztam az XY buszon, meg mikor, meg miért mentem oda. Utána megtalálta a bérletem amit vettem, azután hogy használtam a buszjegyem (vennem kellett jegyet mert akkor nem volt érvényes bérletem), na akkor hogy én minek veszek jegyet ha van bérletem, elmondtam neki hogy azért, mert akkor még nem volt, utána meg hogy hát akkor miért nem bérletet vettem jegy helyett, mondom mert nem volt nálam annyi pénzt, na akkor én miért nem viszek magammal pénzt, miért járok pénz nélkül, meg miért nem töltöm ki a bérletet, azt akarom-e hogy megbüntessenek úgy mint a múltkor (2 éve), mondom neki hogy majd kitöltöm ha ki akarom tölteni, miért szól bele??? Ráadásul ezt ilyen flegma, okoskodó hangnemben mondja, mintha én valami hülye lennék...
2016. júl. 10. 18:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mert nem tisztel! Aki tiszteli a másikat az nem kötözködik, vagy kreál olyan helyzetet!
2016. júl. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
Hű a mindenit. Jól kinyílt a csipája. Képzelem milyen lehetett eddig.:D
2016. júl. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Na, a kérdés elolvasásakor azt hittem, hogy megint van egy agresszor srác, aki lek.rvázza a barátnőjét, leégeti a család előtt, de megintcsak kiderül, hogy egy értelmetlen rinyáról van szó. :D
2016. júl. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
Lehet hogy ellenőrnek készül :D
2016. júl. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ez csak egy példa volt, máskor is "kreál" hasonló helyzeteket. Ha figyelmen kívül hagyom, akkor meg szólongat, meg olyanokat mond hogy "mi van, megkukultál?".
2016. júl. 10. 18:51
 6/12 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok szívbajos, megkérdeztem volna, hogy mi a f4sz köze van hozzá és ha nem tetszenek a dolgok, akkor ott van az ajtó.

Ja és igen, nem tisztel téged...

2016. júl. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hát ha figyelmen kívül hagyod és nem vele beszéled meg, hogy mi a baj, hanem kiírod ide, meg is érdemled, hogy megkérdezze ezeket.
2016. júl. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"megkérdeztem volna, hogy mi a f4sz köze van hozzá és ha nem tetszenek a dolgok, akkor ott van az ajtó. "


Jó hülye vagy. Egy ilyen semmiség miatt, ugye?

2016. júl. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Blade Bone ***** válasza:
Mert olyan kis esetlen vagy, és mivel már történt is ilyen, úgy gondolta határozottabb, férfiasabb fellépésre van szükség.
2016. júl. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hanyag ember vagy, jogosan oltott be. Töltsd ki a bérletedet és vigyél elég pénzt magaddal, ráadásul minimum katonás rend legyen a szobádban :D
2016. júl. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!