Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők miért omlanak össze, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért omlanak össze, ha elutasítják őket?

Figyelt kérdés

Elutasítás alatt PÉLDÁUL azt értem, hogy a pasijuk otthagyja őket, mert nem tudott beléjük szeretni (a férfi a nőbe)


Egy pasit sokkal többször utasítanak el...ráadásul, ha egy pasinak véget ér a kapcsolata az első bekezdésben ismertetett okok miatt, akkor mehet és kezdheti előröl a kuncsorgást, a kínlódást, a keresgélést, a megannyi sikertelen próbálkozást, hogy újból találjon valakit.


Akit valószínűleg újból nem fog tudni szeretni...sajnos az olyan nők elérhetetlenek számára, akikbe bele is tudna szeretni.


A nőket mindeközben milyen veszteség éri? Nekik csak újból el kell kezdeni VÁRNI, legrosszabb esetben kéretni magukat a pasik felé.


De a nőknek nem kell majd újból ezerszer leégetni magukat, próbálkozni és kínlódni, hogy legyen valakijük.


Hiszen mindig vannak lehetőségeik, max egyik sem üti meg az aránytalanul magasra tett lécet.


Mindeközben egy pasinak meg akkor sem lehetnek "elvárásai", ha a belét kidolgozza egy új kapcsolatért...egyszerűen be kell érnie azzal ami jön.


Ugyhogy ezek miatt én nem igazán tudom sajnálni a nőket, ha otthagyják őket, mert nekik sokkal könnyebb találni egy kapcsolatot....ugyanazért a minőségü kapcsolatért egy férfinak ezerszer többet kell kinlódnia, miközben egy nő javarészt passzív és egyszerüen csak megkapja az élettől.


Buli előtt sminkelni meg öltözködni nem olyan nehéz, mint buliban odamenni ismeretlen nőkhöz, társaságokhoz, és nagy eséllyel megaláztatásba kerülni, esetleg veszélybe.


Mert egy pasinak ezt kell bejátszania, ha akar valamit...


persze ha jóképünek született, akkor nem. Mert akkor jönnek a nők maguktól.


2016. júl. 11. 16:17
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
79%
Ha egy nő csak arra vágyik, hogy egy random tahó döngesse, akkor valóban nincs gondjuk (ha jól is néznek ki), de ha érett, tartós kapcsolatot akarnak, akkor az már nehezebb dolog.
2016. júl. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
83%
taláán mert az a nő szereti is az adott férfit?:D
2016. júl. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
akármi is a cél, a nőknek mindig könnyebb
2016. júl. 11. 16:20
 4/34 anonim ***** válasza:
14%
Csak akkor omlanak össze, ha a sármos-borostás izmos pasi küldi le őket, ha Átlag Ádám teszi akkor sebaj.
2016. júl. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
15%
A nőknek valóban baromi könnyű dolguk lenne, ha nem mind ugyanazt a pár férfit szeretnének megkapni. Próbálj meg egy fickót rávenni monógám, hosszútávú kapcsolatra, ha csak úgy tapadnak rá a nők.
2016. júl. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
kettős a mérce.
2016. júl. 11. 16:23
 7/34 anonim ***** válasza:
28%

5-ös

És akkor miért nem az a megoldás, hogy a nők emberszámba vegyék a középkategóriás férfiakat is?

Miért egyszerűbb nekik a "majd én megváltoztatom az alfát" hamis reménye?

Sose fogom megérteni.

2016. júl. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
16%

egyetértek, én vagyok a mintapéldája az elutasításoknak, mert szörnyen magas és vékony vagyok.

mindig erre hivatkoznak, hogy kislánynak érzik magukat mellettem a magasságom miatt és olyan mintha az öccsük lennék, csak mert piszkafa vagyok. akármit csinálok, ezzel ráznak le mindig. nekik csak ki kell választaniuk az udvarlók közül azt az egyet de folyton panaszkodnak. :/

2016. júl. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
88%

"akármi is a cél, a nőknek mindig könnyebb"


Honnan vetted ezt a nettó baromságot?

Nem kéne dobálózni olyan kijelentésekkel, amiről fogalmad sincs!

2016. júl. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
27%

#7


inkább várnak a sorukra az alfánál, semmint egy "gagyit" bevállalni.


"Inkább osztom meg a csokitortát másokkal, minthogy egy tál szart egyedül egyek meg" szokták mondogatni.

2016. júl. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!