Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet, hogy megcsal a menyassz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy megcsal a menyasszonyom, de nincs alátámasztva. Mit csináljak? (lent)

Figyelt kérdés

Nem tudom jó helyre írok-e, mert nem kifejezetten párkapcsolati problémáról van szó. A probléma egyelőre a kishúgommal van (és nagyon remélem, hogy tényleg csak vele van a gond...)


Két testvérem van és mindketten benne vannak a dologban. Nagyon szeretem a menyasszonyomat és mindig is örültem neki, hogy nagyon jól kijön az öcsémmel, aki a legközelebb áll hozzám a családban.


A húgom viszont nem rég azzal állt elő, hogy szerinte a menyasszonyom megcsal engem, az öcsémmel (aki neki a bátya).

Teljesen ledöbbentem és nem akartam elhinni, amit hallok. Nem is foglalkoztam vele, mert abszurdnak tartom, de bogarat ültetett a fülembe.


Ezt semmiképp nem hagyhatom annyiban. Ha a húgom téved (vagy szándékosan csinálja) akkor azért nem, mert mi alapon akarja tönkretenni a kapcsolatomat a leendő feleségemmel.

Ha viszont igaza van... Akkor nem tudom mi tévő legyek.


Azt sem tudom, hogy derítsem ki. Azt hiszem teljesen kétségbe vagyok esve.

Attól is tartok, hogy olyan dolgokat látok majd bele a menyasszonyom és az öcsém teljesen ártalmatlan kapcsolatába, ami nincs is ott és én teszek tönkre mindent, épp ezzel.


2016. júl. 11. 18:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Talán beszélj a menyasszonyoddal...

Addig meg esküvő delete.

2016. júl. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
En a tesoddal beszelnèk a Te helyedben
2016. júl. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%
Nekem az első kérdésem az lett volna a tesómhoz, h ezt miből gondolja, mi keltette benne a gyanút! Így, h elejt egy mondatot csupán lehet féltékenységből is, h neked van egy menyasszonyod ami már komoly kapcsolatnak számít!
2016. júl. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Először beszélnék a hugommal, közben figyelném az öcsém és a menyasszonyomat is, esetleg utána az öcsémmel, de a páromat hagynám utoljára.
2016. júl. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Milyen idosek?mire alapozza ezt a hugod?
2016. júl. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Az öcsém 24, a húgom 18... szerinte az öcsém csapja neki a szelet a hátam mögött.

Kétlem hogy ne vettem volna észre vagy eleve megtenné velem de ma úgyis jön át talán ideje összeszednem magam és felhoznom a dolgot neki is.

2016. júl. 11. 19:35
 7/14 anonim ***** válasza:
7%

A gyanú felmerült. A nők megbízhatatlanok.

Ha a hugodban eddig bíztál, akkor most miért hazudna?

A jó testvérek mindenen megosztoznak, sokszor a nők is. Dobd fel a hármast, majd mehet a mennyasszony a levesbe.

Sosem fogsz már bízni benne, ebből csak rossz házasság lehet. Mindegy, hogy megtörtént-e a bizalomnak vége.

Az öcséd "érdekes" volt, de az a nő, akinek nincs tartása, az jobb, ha reggel bemutatkozik.

38F

2016. júl. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
20%
"nők is" = "nőn is"
2016. júl. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Noren1989 ***** válasza:
63%

Én megkérdezném öcsémet, meg a menyasszonykát egyidőben. Valami úgyis kisül...


26/F

2016. júl. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
81%
Figyeld meg, hogy a menyasszonyod és az öcséd hogy néznek egymásra (abból sok minden kiderül), a húgodtól pedig kérdezd meg, hogy miért gondolja, amit gondol.
2016. júl. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!