Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, férfiak! Titeket zavarna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Titeket zavarna, ha a barátnőtöknek főként csak fiú barátai vannak?

Figyelt kérdés

Semmi más csak barátság! Ölelés,arcrapuszi,az ölébe ül belefér?

könnyebben kijön a férfiakkal, fiúkkal. Néha elmennéndk ide oda dumálni ,meginni valmit stb. (Nem k.urválkodás semmi...csak szakma miatt van)



2016. júl. 11. 19:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%
Hát ha a barátnőm más férfiak ölébe ülne, akkor dobnám mint a szél. De az arcrapuszi és ölelés sem ok.
2016. júl. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
57%

Bele se kezdenek egy ilyen novel. Sot ha belekezdtem es kiderul h ilyen egybol kosar.

19f

2016. júl. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Az "ölébe ül" néha picit többet jelent, igaz? :D
2016. júl. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Huha....esély sincs arra,hogy változzon?! Vagy megbeszélni vele, hogy ezt ne ez nekem nem tetszik?!?

#3 nem nem jelent mast😂 kb. annyit takar hogy nekem nem jut hely és egyik szerencsétlen sem képes atadni a helyet,akkor csak...


Más véleményeket is szivesen várok...eddig kicsit elszomorodtam.. :/

2016. júl. 11. 20:32
 5/13 anonim válasza:
81%
Egyáltalán nem fér bele, el is kerülöm messziről az ilyen lányokat.
2016. júl. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Te örülnél,ha csinos lányok ülnének a barátod ölébe, akik mondjuk még szinglik is, és kedvelik őt?
2016. júl. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ha igazán szeretem és ha őszintén közös jövőt tervezek vele (család, gyerekek majd egyszer) akkor igen, zavar.


Ha csak úgy elvagyok vele és jól érezzük magunkat, de tudom hogy nincs szó nagyon hosszú távról, akkor nem zavar.


24/F

2016. júl. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

#6 hát oké addig amíg bizonyos kereteken belül maradnak...

de nem azt mondtam hogy egyik fiu öléből a másikéba..meg nyilván nem ülök oda ha van épp valakim még a háta mögött sem nem még, ha ott is van....


Eddig 1 komolyabb kapcsolatom volt,őt nem nagyon zavarta, de nem örült neki ha megöleltem valakit... :/ :)

2016. júl. 11. 21:28
 9/13 anonim ***** válasza:
46%
Ne aggódj kérdező, én is ilyen típusú lány vagyok, és eddig egyik barátomnak sem volt baja a fiú barátaimmal, mindenkinek bemutattam tudta hogy fontosak nekem és nem akadt fenn semmin. Persze mindig éreztettem vele ha ő is ott volt hogy ő a number one de ha azt akarja hagyjam ott a barátaim akkor tévúton jár. Nem tudok kijönni a nőkkel mert álszentek és kétszínűek, nekem csak ők vannak...
2016. júl. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nekem sincsenek lány barátaim, csak fiúkkal jövök ki. Volt pasim, akit ez zavart. Nem tudok vele mit csinálni, úgy sem tudok megmaradni, ha a barátomon kívül nem szólhatok máshoz, de mivel lányokkal nem tudok barátkozni, maradnak a fiúk.


Viszont én nem üldögélek az ölükbe és nem puszilgatjuk egymást meg ilyenek. A jajj-de-régen-nem-láttalak (mondjuk 1 hónap+) köszönésnél arcra 2 puszi (ez sokszor csak ilyen látványpuszi) megvan, de az néha tök ismeretlen srácoknál is, ha valaki bemutat nekik és rögtön ezt akarja, nem szoktam ellökdösni őket, felesleges. Ölelgetni srácokat nem igen szoktam, ha nincs pasim és nagyon depis vagyok, van hogy megölel valaki, de nem jellemző. Engem kifejezetten irritál, hogy az az egy-két lány, akit rövidtávon elviselek a környezetemben állandóan ölelgetni akar. Ha a fiú barátaim is olyan gyakorisággal ölelgetnének ahhoz képest h mennyi időt töltünk együtt, meg is őrülnék. Fiú haver ölébe akkor se ülök, ha nincs pasim. Kivéve, ha nem bánnám, ha lenne több is, de akkor ennél több jelet is kap.. De ha tényleg haver-haver, nem csinálok ilyen dolgokat. Testi kontaktus max annyi van, hogyha felidegesít (akár csak úgy poénból), akkor "megütöm", és ha tényleg felidegesít, akkor megütöm. De ebből sose lesz verekedés és nem ilyen csattanós pofont kell elképzeli, csak hogy ráütök a karjára, ökölbe szorított kézzel, de annak az oldalával, nem is lendületből.. Ilyesmi. Fájni nem fáj, csak érezze, hogy messzebbre ment, mint amit tűrök. Ha ugyanekkorát visszaüt amikor épp én sértem meg valamivel (viccnek indult, erősebb lett...), akkor se sértődök meg rajta, hogy "megütöttél egy lányt!!!", mert ez nem olyan ütés. Ezt csak azért részletezem ennyit, nehogy valaki máshogy képzelje el.

2016. júl. 12. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!