Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak titeket is zavarna ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak titeket is zavarna ha a barátnőtöknek elég tartalmas a múltja?

Figyelt kérdés
Mióta együttvagyunk egyre több mindent húztam ki belőle az előéletével kapcsolatban. Kiderült voltak csak szexkapcsolatai ,megcsalt is már többször,ugyanazzal hónapok kihagyása után szexelgetett..Egyre jobban zavar nemtudom kiverni a fejemből,egyébként jól meglennénk,aztmondja bennem megtalálta az igazit,meg,hogy kiélte magát és nem vágyik másra. Csak az a gáz,hogy ha belegondolok akkor egy rbnc volt a barátnőm régebben és ez nagyon zavar meg félek,hogy idővel meg fog unni engem is.
2016. jún. 19. 07:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ez az érzés már most szétfogja cseszni a kapcsolatotokat.
2016. jún. 19. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
25%
Az ilyen dolgoktól fordul fel a gyomrom nekem is, csak az a baj, kevés különb szingli nő van.
2016. jún. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Tényleg kevés becsületes nő van. A munkám során kapcsolatban vagyok rengeteg nővel és sokat szoktam beszélgetni velük érdekel,hogy gondolkodnak. Kb 10% aki rendbe van erkölcsileg meg külsőleg is és ezeket elég nehéz becserkészni mert általában kapcsolatban vannak. Akkor van esély ha a férfi is olyan kaliberű és a lány éppen szakít vagy válik akkor kell gyorsan lecsapni rá:-)
2016. jún. 19. 08:41
 4/17 Költőnő? ***** válasza:
88%
Azért az, hogy ELŐTTED mit csinált, meg h MEGCSALT, az messze nem ugyanaz a kategória.
2016. jún. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Sajnos aki többször csalt az fog is 1 idő után mert hiányzik neki az az érzés. Számos megcsalásos történetet ismerek amiket nők meséltek el nekem nem pletyka hanem a saját történetük. És azt vettem észre aki ilyen huszonévesen az ugyanaz marad harminc negyvenes éveiben is sajnos. És megmagyarázzák maguknak,hogy ez így jó és ezért csalnak azért csalnak ...
2016. jún. 19. 08:48
 6/17 anonim ***** válasza:
15%

Én már most meguntalak.

Rosszindulatú öregember vagy.

És ha már most tudod, hogy mi lesz ebből, akkor mire fel vallatod, miért nem keresel egy olyat, akit el tudsz fogadni?

2016. jún. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 omba ***** válasza:
24%

Te most abból akarsz erényt kovácsolni, hogy nemigen kellettél eddig senkinek?


"egyébként jól meglennénk,' - ez elég kevés egy kapcsolathoz

2016. jún. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
82%

Exem hasonló volt. Amint elmúlik a "tűz", amikor át kéne csapnia a szerelemnek szeretetbe, akkor fog elhagyni ha szerencséd van. Ha nincs, akkor veled marad de félre fog kefélni.


Kutyából nem lesz szalonna. Aki eddig egyszer sem volt hűséges, miért pont most lenne az? Ha pedig téged ez zavar, akkor ez a lány nem neked való.

2016. jún. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
78%

Én voltam már ilyen lánnyal. Zavart az elején, de aztán ő is mindig mondta, ami az átlag gyk-s vélemény, hogy "az már a múlt", szóval lassan elfogadtam. Aztán egy szép napon engem is megcsalt, és nem azért, mert megunt volna, hanem... Nos, ezt még nagy zokogások között ő is bevallotta, hogy "nem tudja.

Az ember jelenét — tetszik, nem tetszik — a múltja határozza meg. Ne ess be abba a hibába, mint én, hogy szerelmes leszel egy ilyen lányba.

Kutyából nem lesz szalonna, ribiből sem. :D

2016. jún. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Miért vagy még vele tulajdonképpen? Egy ilyen ribi nem való barátnőnek.
2016. jún. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!