Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondanátok a barátotoknak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondanátok a barátotoknak, hogy megcsalták?

Figyelt kérdés
Van egy barátom, X. Y-nal 5 éve vannak együtt, együtt is élnek. Nemrég Y elutazott pár napra a szüleihez. És X-et, aki 5 éve boldog kapcsolatban él Y-nal, azokban a napokban láttam egy pesti plázában fagyit enni egy másik lánnyal, Z-vel (csókolóztak is - amúgy távolról őt is ismerem). Engem nem vettek észre. Amikor Y hazajött, minden ment tovább. Nem tudom, mit tegyek. Őszinte legyek, és romboljam le a kapcsolatot, vagy hallgassak és hazudjak?
2015. jún. 17. 21:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
53%
Y-nak joga van tudni, hogy milyen egy féreggel van együtt.
2015. jún. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
89%
Ha Y-nak nagyon bizalmas barátja lennél, azt mondanám, mondd el neki! De így, hogy X barátja vagy, nem biztos, hogy érdemes beleszólnod. Én a helyedben maximum annyit tennék, hogy beszélgetnénk négyszemközt X-szel arról, hogy láttad őket, és hogy ha elfogad egy tanácsot, akkor gondolkozzon el azon, mi értelme van ennek, ja és azon is, hogy ha te láttad őket, akkor Y-nak bármelyik ismerőse is láthatta őket.
2015. jún. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Nem mondanék semmi,nem hiányzik hogy utána meg fújjanak rám.
2015. jún. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
0%

Milyen ember vagy te ha lerombonád egy, idézem: "barátod" (=X) kapcsolatát ???


Másodsorban pedig ki a faxnak képzeled magad, hogy beleszólj??

2015. jún. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
#4 ennyi erővel X kiafaxnak képzeli magát, hogy más csajokkal smárolgat, miközben van csaja? Amúgy is, az a ház ami homokra épül idővel összeomlik... most szerintem jobb, ha előbb kiderül, mint mondjuk később, amikor már gyerek is lesz.
2015. jún. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
63%
Van egy ilyen tortenet az eletemben, 8 eve tudok rola, de sosem mondanam el a bartomnak h mi folyik korulotte mert nem az en dolgom:-))
2015. jún. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Én elmondanám neki. Ha én lennék a megcsalt fél és esetleges szakítás után a haver elmondaná, hogy csaltak, de nem mondtam el akkor, nos, abban az esetben kiakadnék. Inkább az igazságot választanám!
2015. jún. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Szerintem beszélgess el erről X-el. Egyrészt mivel ő tette, másrészt mivel ő a közelebbi ismerősöd. Ne ajtóstul ronts a házba, és ne kérdőre vond, csak közöld a tényeket, és próbálj rá hatni, hogy ez így nem állapot. Valamint jó ötlet szerintem is, amit az egyik előző írt, hogy figyelmeztesd, ha te láttad, más is láthatta. Ne ígérj neki arról semmit, elmondod-e a barátnőjének vagy sem, próbáld úgy terelni a témát, hogy kimaradjon a kérdés. Mert semmi értelme sincs (ha elmondod, elmondhattad volna alapból is, tehát nyilván azt fogod megígérni, hogy nem mondod el, de akkor éli majd tovább világát X, vagy azt mondja ez az egy volt, és előled is titkolózik.
2015. jún. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
a barátodnak alap hogy elmondod,omg milyen barát az ilyen hallgat mint a sír ?:D hát az ilyet szúrnám hátba,a barát dolga az hogy feldobjon minden árulót,nem az hogy maga is az legyen
2015. jún. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

ahh újra olvastam,fordítva van így már értem,csak barátoknak kell falazni

barát ellen nem vallunk :D egyel kevesebb lesz ezt számold

ha megteszed.

2015. jún. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!