Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha azt érzem, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha azt érzem, nem szeret eléggé a párom?

Figyelt kérdés
Én nagyon szeretem őt, és lehet, hogy épp emiatt már kicsit kórosan ragaszkodok hozzá, figyelem a reakcióit, lehet, hogy félreértek helyzeteket vagy beleképzelek olyasmit, ami nem igaz...nem tudom. Egy-egy összeveszés után képes vagyok azt érezni, hogy vége van köztünk mindennek. Hajlamos elég ellentmondásosan viselkedni velem, ami megzavar. Egyik pillanatban "nagyon szeret" a másikban "utál". Egyszer közömbös, máskor figyelmes. Tudom, hogy nem lehet senki folyamatosan "topon", de úgy gondolom, ha valakit szeretünk, akkor mindig törekszünk arra, hogy türelmesek, figyelmesek legyünk vele, akkor is ha rossz napunk van. Ő nem ilyen. Az aktuális hangulata határoz meg mindent, képes nagyon megbántani, csúnyán beszélni velem..stb. Utána megbánja, elnézést kér, őszintén (de a tüske nyilván bennem marad). Többször kaptam már apró hazugságokon is. Egyik nagyobbnál kértem, hogy ezt ne tegye, bízzon bennem és legyünk őszinték egymáshoz; mire kifejtette, hogy nem ígérheti meg, hogy soha többé nem hazudik nekem. Ezt a kijelentést végül is vehetem egy nagyon őszinte vallomásnak is (hisz ki ne füllentene időnként),viszont így az én bizalmam is megrendült kissé iránta. :( Mikor ezt elmondtam neki, nem értette.. Valamikor rendkívül jót tudunk beszélgetni a közös jövőnkről, a gyakorlatban viszont nem látom, hogy bármit is tenne érte. Csak annyit mond, bízzak benne!(de tettek nélkül nem tudom, mire fel?)Igaz, nem egyszerű, hiszen távol élünk és dolgozunk egymástól és csak hétvégente találkozunk, de már több, mint 2 éve járunk, 30 évesek elmúltunk és még mindig nem történt előrelépés. Lehet, hogy csak én vagyok türelmetlen, lehet, hogy minden párkapcsolatban van legalább ennyi probléma... de nem tudom meddig várjak még, mi van akkor, ha csak "nem kellek eléggé"?
2016. júl. 12. 11:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Beszélgessetek! Vagy arra nem gondoltál, h ő 30 évesen már többet szeretne mint járás? 2 év az szép idő! Szóval lehet egy kis "kapcsolatújítás" jó ötlet lenne :)
2016. júl. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Éppen ez a bajom, hogy rajta nem érzem, hogy többet szeretne...vagyis utal rá, de nem tesz semmit.

Mit értesz "kapcsolatújítás" alatt? :)

2016. júl. 12. 13:12
 3/5 anonim ***** válasza:

Ismerős helyzet hjajj..

Mi 3 éve vagyunk együtt és a barátom mondja hogy szeret...de nem érzem, vagyis nem hiszem el...(velem van a baj? )

Mert nem mutatja ki, vagyis nem annyira amennyire én akarom, olyan közömbös, ahogy te is írtad...:(


Próbáljatok minnél több közös programot kitalálni, vagy menjetek el nyaralni a hétvégén, hátha ott alakulni fog :)

23 L

2016. júl. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A közös programokkal annyi a baj, hogy ő egyszerűen ritkábban érzi az igényét. Én mozgékonyabb vagyok, szeretek menni :); ő is, de kevésbé, és gyakran van, hogy inkább otthon töltené az egész hétvégét. Én egy teljes nap otthonülés után már kezdek bekattanni.. :)Szóval ez is egy kicsit bánatom, de igazad van, akkor is kellenek a közös élmények! Csak örülnék, ha nem mindig én ötletelnék...
2016. júl. 13. 15:26
 5/5 Reni120 válasza:
Szia! Sajnos tudom mit érzel mert én is hasonló dolgon megyek keresztül.. én még csak nemrég léptem felnőtt korba, és én távkapcsolatban élek vele (2 hetente látom). Mivel ezt már évekkel ezelőtt írtad ki ezért ha nem gond, érdekelne hogyan alakultak a dolgok köztetek. Nagyon bizonytalan vagyok és lelkileg sérült.
2018. máj. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!