Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem vagyok képes dönteni....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok képes dönteni. Miért van ez? Egyszerűen azért, mert nem vagyok igazán szerelmes?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék a történtekről regényt írni,ezért azt hiszem jobb ötlet,hogyha nagyon tömören próbálom összefoglalni a lényeget,hanem amúgy is csak kavarodás lenne.Bár nem tudom sikerül-e.


Dehát: Őrülten szerelmes voltam egy lányba,akiért küzdöttem több mint másfél éven keresztül,de be kellett látnom,hogy nem lesz soha értelme.(1,5 év után már ideje is volt,ugyebár)


Ezt követően megismerkedtem két lánnyal is.Az egyikről már régen tudtam,hogy szeret,a másik idővel alakult ki,objektív okok miatt,(egyetem) mindkettőjükkel rengeteget találkoztam,és beszéltem.


Volt időm arra,hogy megismerjem őket.Teljesen más egyéniség a kettő,de mindkettőjük vonzó,mindegyikben megkapok valami olyasmit,amit a másikban nem,és természetesen fordítva.


Dönteni viszont képtelen vagyok.Egyrészt azért,mert visszautasítani nem akarom egyikőjüket sem. (tudom tudom,ez nagy hülyeség,semmi jóhoz nem vezet) Egyszerűen annyira szoros lett a kapcsolatom velük,hogy nemcsak azért nem akarom egyiket sem elutasítani,mert tudom,hogy mennyire fájna ez nekik,hanem azért sem,mert mindketten fontosak lettek számomra.

Természetesen ez így nem mehet,és sokszor próbáltam magam elhatározni.Amikor úgy éreztem,hogy sikerült,(ekkor nem beszéltem már mindkettőkükkel,le akartam, zárni,mert nagyon kellemetlen volt ez az egész),akkor kezdtem igazán érezni,hogy mennyire hiányzik a másik.


Kár is lenne számolgatni,hogy ezen az egészen hány napot gondolkoztam összesen.A lényeg az,hogy rengeteget.Próbáltam rájönni,hogy hol rontottam el,miért vagyok ennyire döntésképtelen,de még mindig nem tudom pontosan.

Egyik oka az,hogy nem tudok elutasító lenni senkivel sem,legalábbis olyan emberekkel,akik az életüket adnák értem.(na jó,ez túlzás,de értitek a lényeget)

A másik oka az,hogy én sem tudom,hogy mi van bennem pontosan.Az a röhej,hogy mindkettőjükhez vonzódok.

Azt hiszem be kell látnom,hogy a döntésképtelenségem oka az,hogy nem vagyok szerelmes.Bár néha azt hittem,hogy az vagyok,de azt hiszem,hogyha szerelmes valaki,akkor két személy számára nem lehet ugyanannyira fontos.Mégpedig én jelenleg ezt érzem,mert mindekttőjük teljesen más,és megkapok valami olyant az egyikben,amit a másikban nem.És természetesen fordítva.


Nem szeretném tovább fosni a szót,azt hiszem sikerült leírnom nagyvonalakban,hogy nagyjából miről is van szó.

Nagyon zavaró már ez az egész.Tudom,hogy ezt én kéne eldöntenem,és nem kívülálló,mert ezt más nem tudhatja,de mégsem vagyok képes rá.


Köszönöm előre is a türelmét annak aki elolvasta és segíteni próbál. :)



2016. júl. 12. 15:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Ebben a helyzetben legalább egy ember vesztes lesz. Jobb esetben az egyik lányt kénytelen leszel megbántani, rosszabb esetben mindkettő megbántódik, plusz te is két szék közt a pad alá esel. Mindkét lány vonz, és vonz a bennük rejlő lehetőség, de szerintem ez a tipikus "aki sokat markol, keveset fog" esete. Ha nem döntesz, akkor egyikkel sem lesz semmi (ha jól értem, párhuzamos kapcsolatra nem vágysz). Vesd mérlegre, hogy az általuk kínált előnyök közül mi az, ami fontosabb, és az alapján dönts! De döntened kell, mert a hiába érzed magad nagyon jószívűnek, aki nem akar senkit megbántani, valójában ez egyfajta önzés, mert két lány is vár rád, ahelyett, hogy egyikük mehetne a dolgára és kereshetne mást.
2016. júl. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem hinnem,hogy igazan szerelmes lennel egyikojukbe is.

Ha az ember szerelmes,akkor csak egy embert lat.

Megszeretted oket.

Nehez lehet ez,nem tagadom. Az menne neked,hogy mindkettot baratkent kezeled,vagy masfele erzelmek is vannak mar? Szerintem ez szeretet+kis vonzodas.

De szerintem egyszerre parhuzamosan ne kezdj veluk jarni,mert egyszer ugyis kiderul.

Hagyj idot magadnak! Ki tudja talan jon egy 3. addig akibe igazan szerelmes leszel!

:)

2016. júl. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!