Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami ötlet, tanácsotok?

Figyelt kérdés

Hogyan lehet ezen túllépni?

Nagyon necces helyzetbe kerültem, részben a saját hibámból, 3 éve együtt vagyok/voltam a barátnőmmel, 2 napja szakítottunk, már másfél éve kezdődtek gondok, röviden tömören töredék annyi energiát nem fektetett a kapcsolatba mint én, szex is jóformán már semmi nem volt.

Lehetne taglalni ezt, lényeg az, hogy közben 3 hónapja kijöttünk angliába és most együtt élünk, egy munkahelyen dolgozunk és 2 napja szakítottunk ... Folyamatosan görcsben van a gyomrom, egyfolytában őt nézem, azon agyalok, hogy miért és hol rontottam el és hogy mennyire megölelném őt és stb ... De ennek már vége ezt el kell fogadnom, tudom, hogy mennyire leszarta sokszor a kapcsolatunkat és hogy milyen hozzáállása volt néha ezért ennek így kellett lennie, de én nem tudok egyszerűen tullépni ezen, úgyhogy együtt élünk és a rohadt munkahelyünk is ugyanaz... augusztus 8án ment volna a gépünk én lefoglaltam júl végére egy autós fuvart magamnak, de az a baj, hogy még ezt a 3 hetet se tudom, hogy lehetne átvészelni .. egy kapcsolatot meg kell gyászolni, de így ez teljesen lehetetlen.

Most hazamenneék akkor viszont anyagilag elég rendesen minuszban lennék ..


2016. júl. 13. 06:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Szedd már össze magad és légy férfi bameg.
2016. júl. 13. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Leírtad az opciókat. Vagy hazajössz, s így könnyebb lesz a lelkednek, elfogadva az anyagi veszteséget vagy ott maradsz és kihúzod ezt a 3 hetet valahogy, azért, hogy ne bukj rajta anyagilag. Mérlegeld, hogy mekkora összeget veszítenél a hazajövetellel és ha még belefér, akkor gyere haza. Vagy próbálj meg beszélni a lánnyal, hogy ő hogyan éli ezt meg és ő mit érez most.
2016. júl. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Noren1989 ***** válasza:

+1 #2eshez.


Amúgy a kérdést kiírtad 2napja is, nem?


26/F

2016. júl. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!