Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez jó ötlet?

Figyelt kérdés

Baratnom szakitott velem, lazan vettem es ugy dontottem hogy nem keresem egyaltalan, semmi uzenet, semmi hivas, semmi facebook-al kapcsolatos dolog mint pl like, bokes stb.


Arra lennek kivancsi hogy volt-e mar kozuletek valaki ilyen helyzetben (fiu vagy lany) es hogy reagaltatok le?


Hallottam van ez a "no-contact rule", ami lenyegeben arrol szol hogy nem keresed az exedet, aki szakitott veled 2-4 hetig.


Illetve volt-e mar valaki aki kiprobaltam mar ezt a "nem keresem" modszert es milyen tapasztalatai vannak ezugyben?


Tortenetem ugy szol hogy a baratnom szakitott velem.



2016. máj. 21. 16:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Logikusan gondolkodj már: szakítottatok, kapcsolat vége, minek akarnád te még keresni, vagy egymást keresni?

Sok "IQ-király" elhitette az emberekkel, hogy az a természetes, hogy szakítunk, aztán tovább folytatjuk a beszélgetést, mintha mi sem történt volna.


A szakításnak direkt az a lényege, hogy megszakítasz minden létező kapcsolatot az exeddel. Az más kérdés, hogy ha későbbiekben mint ismerősök megmaradtok és ha találkoztok, akkor köszöntök egymásnak, de csak ennyi.

2016. máj. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Van ezzel valami celod egyaltalan?

Akarod egyaltalan hivni vagy irni neki? Vagy arra varsz, hogy majd megerti, milyen hülye volt es elpocsekolta elete szerelmet es majd terden csuszva könyörög egy ujabb eselyert? Vagy büntetni szeretned azzal, hogy ö gondolja azt, hogy neked nem is faj, hiszen igazabol nem is jelentett neked semmit az egesz kapcsolat?


Amennyiben ö szakitott veled, erdemes megtudnod, hogy miert. Es reszeröl is ez lenne a fair hozzaallas. Lehet hogy van olyan tulajdonsagod/hobortod vagy mit tudom en, ami szamara elviselhetetlen, de neked egyaltalan nem tünt fel. Akkor jo tudni, mert legalabb tudsz ezzel szembesülni es eldönteni, hogy ez mennyire fontos resze szemelyisegednek es, hogy a jövöben tudnal/szeretnel e ezen valtoztatni. Ha ezt mar tudod, akkor nincs igazan miröl beszelni.


Ha valaki mast talalt, akkoraz ignoralassal nem mesz semmire, mert nem fog hianyt erezni.


Az is szamit, hogy mennyire komoly es milyen hosszu volt a kapcsolat.



En a magam reszeröl mindket lannyal, akivel volt komoly kapcsolatom 5-5 evig nagyon joban vagyok es rendszeresen beszelgetünk. Mindkettönek van mar gyereke en meg kedvesemmel most mar több, mint 5 eve vagyok együtt. Nagyon sajnalnam, ha öket emberileg is elveszitettem volna es ugy erzem, szamukra is fontos a baratsagom. Kar lett volna, ha ez valamilyen nagyokosok altal kitalalt szabaly miatt mashogy alakult volna. Persze voltak rövidebb, par hetig, honapig tarto kapcsolataim, akiknek mar a nevükre sem igazan emlekszem. Ott peldaul azert ignoraltam öket, mert emberileg nem altak olyan közel hozzam es nem akartam bennük hamis remenyt ebreszteni. Tudtam, hogy velük tul rövid ideig voltunk együtt, hogy a szenvedely mellett baratsag is kialakuljon köztünk. Igy jobbnak lattam nem keresni öket. De azert nem is foglalkoztam azzal, hogy szandekosan kerüljem öket.


Nagyon közhelyes, de valaszom a kerdesedre: Ahogy erzed!

Miert vonatkoznanak erre barmilyen szabalyok? Egyedül akkor ervenyes a "no-contact-rule", ha a lany keri, hogy többe ne lepj vele kapcsolatba.

2016. máj. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
tizenéves vagy ugye??
2016. máj. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

töröld mindenhonnan, és ne keresd, egyáltalán, 2-4 hét múlva sem. beszélgess új lányokkal.


nem is tudtam h még létezik a bökés fb-on

2016. máj. 22. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát amikor velem szemetek, akkor úgy minden kapcsolatot meg szoktam szakítani és kész. Telefonszám, üzenetek, emlékek, emailek, facebook barátság, ... egyszóval minden megy a kukába és kész, ennyi.

Bár én is öregszem és az utóbbi 5 évből néhánnyal tartom a kapcsolatot, de velük képesek vagyunk egy haveri szinten megmaradni.

2016. máj. 22. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!