Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet hogy mellettem maradjon? Később lehetnének még problémák ebből kifolyólag? Mit tegyek? 23/L

Figyelt kérdés

Ez a tegnapi kérdésem volt:


http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szerel..


Amit ma kiegészítenék annyival:


Beszéltem a fiúval aki szerelmes belém. Elmondtam három 1000-szer már a problémáimat de most elmondtam újra.

Ő elmondta megint nagyon szeret, ezzel nem tudok mit kezdeni mert ezek az ő érzései.

Viszont ő köti az ebet a karóhoz azt mondja szerelmes vagyok biztos a beteg fiúba.

Én erre azt mondtam:

Hogy lehetnék belé szerelmes mikor nem is jutottam vele el a találkozásig az ő írásának köszönhetően.

Szerintem interneten keresztül nem lehet valakibe beleszeretni sem végleges véleményt formálni az illetőről.

Szerintem ha egyszer találkoztunk volna a beteg fiúval akkor is még csak azt tudtuk volna eldönteni, hogy akarunk-e belőle másodikat is.

Csak azzal fiúval tudtam rendesen beszélgetni, tartalmasan.

Végre valaki értette mit beszélek és reagálni is tudott rá.

Nagyon jó volt beszélgetni 2 hónapig sok közös téma volt mihez mindketten tudtunk szólni.

Sajnos az írásának köszönhetően ennek szerintem vége vagyis a jó beszélgetésnek a beteg fiúval.


Azt is mondta, hogy itt lesz mellettem. Mondtam neki:

Szerintem az a baj ha ennyire szerelmes ne fog tudni barátom tudni lenni simán.

Az is baj ha mellettem maradna félek valamilyen utó módon irkálna még vagy beszólogatna stb már is azoknak akikkel netán csak komolyabban beszélek.

Viszont hiányozna ha most eltűnne az életemből hirtelen mert valamelyt kötődök és ragaszkodom hozzá csak nem úgy azt ahogy szeretné elvárná

Nem egy olyan fiú végett mondom azt kivel még nem is találkoztam, hanem mert más az életcélunk és nincsenek igazán közős pontok.

Csak szerintem ha ő most mellettem maradna rossz lenne neki mivel nem tudok viszonozni.


Azt mondta akkor is velem marad szeretni fog: mondtam neki:

Ha egy éves ismeretség alatt nem fonódtunk úgy párkapcsolattá hogy ő mindig mellettem volt folyamatosan, ha mást nem skypon stb. Úgy hogy egyikünknek se volt senkije.

Mindketten az egy év alatt egymásra koncentráltunk.

Akkor most már nem fog kialakulni komoly kapcsolat.


Ő akkor is szeret mellettem marad

Vélemények?



2016. máj. 1. 18:40
 1/5 Noren1989 ***** válasza:

Szerintem nem jó ötlet.

26/F

2016. máj. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 BulmaSwan ***** válasza:
Szerintem hagyd ezt a srácot. Persze, hogy hiányozna hisz egy fiú barátod, de mivel ő beléd szeretett ezt így normálisan nem lehet tovább folytatni. Tegyük fel lesz egy srác aki megtetszik neked és mi van majd ha annak is irkálni fog? és ő miatta nem fog összejönni megint semmi..
2016. máj. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem, hogy nem jó határozottan rossz ötlet. Ha egyszer képes volt megtenni, hogy beleszóljon a mással folytatott ismerkedésedbe máskor is megfogja. Mindketten jobban jártok ha lezárjátok a dolgot.
2016. máj. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
Nem kellett volna kefélni vele...
2016. máj. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Megindító a történeted. Teljesen véletlen hogy én magam is mozgássérült vagyok, és leszögezném, hogy nem az a fiú vagyok, akivel elveszetted a kapcsolatot.

A válasz pedig oly egyszerű! Meg kell szakítanod a kapcsolatot azzal a fiúval, aki elmarta a másaikat. egyszerűen, azért mert ha egyszer megtette megteszi máskor is. Amint közel kerülsz valakihez, Ő jön és tönkreteszi.

Tudom nem lesz könnyű, de ezt kell tenned!

2016. máj. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!