Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan akadt ki a párom?

Figyelt kérdés
Barátommal összevesztünk,az egész a fiú barátommal kezdődött,hogy szerinte én túl sok időt töltünk együtt,vele meg keveset. (Ezzel a fiúval egy szakra járunk,van,együtt is tanulunk,ugyan az érdekel minket. Mostanában nagyon sokat tanultam,ezért kevés időt töltöttem együtt barátommal.)Azt is kifogásolja,hogy vele nem igazán járok el bulizni,de nem érti meg,hogy nem kedvelem a haverjait,kollégáit. Ő minden hétvégén elmászkál,piál.Mondtam neki,hogy ő sokkal többet járkál bulizni,mint én. Ő azt mondta,hogy az nem baj,ő dolgozik,elég idős már ehhez,megérdemli meg,hogy ő férfi. Aztán,hogy én egyetemre járok és hogy ő nagyon jól tudja milyenek ezek az egyetemi bulik,mi megy rajta stb. Pénteken meg elment megint inni a kollégáival,majd éjjel 1kor totál részegen beállított hozzánk,itt volt a fiú barátom,akkor barátomnak ez nagyon nem tetszett,ordibált neki akart menni,hiába mondtam neki,hogy csak sorozatot néztünk,meg beszélgettünk,dühöngött egy ideig majd haverom nagy nehezen kitessékelte a lakásból,ezután az utcán üvöltözött. Mindig azt mondja,hogy ő soha nem adott nekem okot a féltékenységre. Pedig én nem tudom,hogy az iszogatáson kívül mit művel a kollégáival.

2016. márc. 27. 22:39
1 2
 1/13 VirágésBence ***** válasza:
84%
Figyelj, gondolkozz egy kicsit az ő agyával. Van egy barátnője, sokat tanul, hiányzik neki, keveset találkoznak és állandóan egy másik férfival van. Lehet, hogy okot nem adtál rá, de ha fordított szituációban történne mindez, neked sem biztos, hogy tetszene. Próbáljátok megbeszélni és valami kompromisszumot kötni.
2016. márc. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%

Az inkorrekt dolog tőle, hogy arra hivatkozik, hogy ő férfi, megteheti.

Viszont az nekem se lenne ínyemre, hogy hajnali egykor még a barátnőm együtt lenne egy fiúhaverjával.

Szerintem az már nem olyan időpont, amikor szükséges ott lennie.

2016. márc. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Hajnali egykor filmeztetek.Nekem sem lenne gyanús.
2016. márc. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%

1. Annyiban jogos, hogy ha tényleg sokkal többet vagy haveroddal, mint vele, az nem jó egy kapcsolatra nézve.


2. VIszont ha ilyen van "elment megint inni a kollégáival,majd éjjel 1kor totál részegen beállított hozzánk", akkor itt lenne az a pont, ami miatt elküldeném, mert részeges emberrel nincs értelme semmiféle kapcsolatnak, ez csak rosszabb lesz.

2016. márc. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%

Bakker az én pasim aztán nem egy féltékeny típus, de ha hajnali egykor otthon találna egy másik férfival, vélhetően kiakadna.


Másrészt ha annyit tanulsz, hogy nincs időd másra, hogyhogy hajnali egyig sorozatokat nézel ezzel a másik pasival? Amikor én fősulis voltam, akkor kettő körül raktam le a könyvet és hatkor keltem, hogy suliba menjek, és közte nem sorozatokat néztem idegen pasikkal.


Az a benyomásom, hogy nem vagytok szerelmesek, csak úgy vagytok együtt. Ez így elég értelmetlen. Te mással töltöd az idődet, ő meg nélküled bulizik mert az neki jár. Így is lehet, csak akkor egyikőtök se vessen semmit a másik szemére.

2016. márc. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Az ötös válaszolóval értek teljesen egyet.
2016. márc. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
81%

Nem kötekedni akarok, de ezen akárhány évfolyamtársam átment valahogy mind a fiúbarát karjában kötött ki. Ez már lefutott meccs és ezt a párod is tudja. Szerinted hol normális, hogy egy pasival vagy együtt sülve főve, tanultok, hajnali egykor vele filmezel, vele bulizol úgy, hogy közbe más a párod? Nem az. Ha én párom csinálná ezt azonnal szakítanék. Neked van társad és az nem a párod. Ezen nincs mit szépíteni. A féltékenység és a különböző életmód megeszi a kapcsolatot, a pasid meg teljes joggal fogja vacakul érezni magát mikor szakítás után két héttel a fiú barát karjaiban lát. Ha egy fiú és egy lány folyamatosan huzamosabb ideig együtt van annak két következménye lehet, kicsinálják egymást vagy szerelmesek lesznek.

Szerintem jogos a haragja, de még inkább a fájdalma. Nagyon fiatal és önző lehetsz ha ezt nem látod.

2016. márc. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Jogosan!
2016. márc. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
89%

Igen jogosan. O hív bulizni téged, te nem bírod a haverjait ok. De te hívtad ot bármikor hogy be tudnád ezt a nagyon szuper fiú szaktarsadat? Menjetek el 3an valamerre? Ez kinek nem tetszett neked a baratodnad vagy a szaktarsadnak? Mert hiába jársz egyetemre ha eszed neked is annyi mint egy marék lepkenek de szerinted 0 24 együtt vagy ezzel a gyerekkel hajnal egykor filmezgettek nem akar dugni veled? Vagy te is forditva? .........

Nekem is a legjobb barátom fiú de megis mondanám neki hogy húzzon el, sőt magátol is mondja hogy vagy gyerünk el városba valamerre vagy o megy haza!

2016. márc. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

" Mindig azt mondja,hogy ő soha nem adott nekem okot a féltékenységre. Pedig én nem tudom,hogy az iszogatáson kívül mit művel a kollégáival."


Gondolom nem egészen azt amire gondolhatott amikor beállított hozzád (bár ki tudja), és azt látta, hogy te egy másik kannal "sorozatot néztél" éjszaka. :)

2016. márc. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!