Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 27/N vagyok, párommal 4 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

27/N vagyok, párommal 4 éve együtt. Ilyenkorra szerettem volna férjhez menni, tervezgetni, de nem tudok. A párom szeret én is őt, de úgy érzem, nem ő az igazi. Szakítani nem tudnék vele. Mi legyen?

Figyelt kérdés
Már 1 éve várok,hogy majd úgy érzem hozzá akarok menni, vele tervezek családot, pedig ha erre gondolok, olyan félelem fog el,h hihetetlen. Ennek nem így kellene lennie. Ha megkérné a kezem, nem tudom boldogan azt mondani h igen, ahogy a legtöbb lány. Itt vagyok egy olyan párral, aki tökéletes,férj, apa lenne viszont nem tudnám hozzákötni magam. Szeretem, elhagyni nem tudnám,de nem vágyom rá. Szörnyű ez a helyzet, szeretnék boldog lenni, lépni az életben,de nem tudok. Csak húzom az időmet/időnket abban reménykedve,hogy jobb lesz.De nem változik semmi. Az is lehet,hogy nem éltem eleget. De azt nem mondhatom neki,h tartsunk szünetet, addig várj, ha úgy gondolom,visszajövök...
2016. júl. 14. 17:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

"Szeretem, elhagyni nem tudnám, de nem vágyom rá."


Szerinted jó ez így akár neki, akár neked?


Ha tudnád, hogy ő így érez veled kapcsolatban, hozzá akarnál menni?

2016. júl. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi... Majd becsúszik egy gyerek, az idegeid szarrá válnak idővel, aztán majd akkor lesz erőd szakítani. Meg ugye a gyereknek is jobb lesz ha egy szétszakadt családban nől fel.
2016. júl. 15. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Én 5 év után léptem ki a kapcsolatból, mikor a gondolat, hogy vele éljem le az életem, elrémisztett.

Persze ő nem lett volna jó férj a klasszikus értelemben véve, mert voltak olyan jellemhibái, de alapvetően jó ember, és biztos, hogy jó apa lenne.

Én nem bántam meg, azt bántam volna meg, ha hozzá megyek.

2016. júl. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
és hogy tudtad meghozni a döntést? akkor ő gondolom nem volt jó hozzád.. Ő viszont jó hozzám, sajnos nem tudnék olyat mondani, ami miatt el tudnám hagyni
2016. júl. 15. 12:22
 15/17 anonim ***** válasza:
Én azért tudtam elhagyni, mert más gondok is voltak, amik miatt totálisan ki tudtam belőle ábrándulni. Engem szeretett, és jó is volt hozzám, de ez kevés volt neki ahhoz, hogy alapvető dolgokhoz máshogy álljon hozzá. (Munka, függőségek)
2016. júl. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Miért kell ennyire túlgondolni egyébként? A pillanatban érezd jól magad, legyél boldog. Ha nem működik akkor hagyd ott, keress mást. Egy papír miatt nem kell vele lenned örökre, van válás is.
2016. júl. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Hát.. ha még mindig nem vagy házas, én szívesen ismerkednék veled.
2023. nov. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!