Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Baj-e ha egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Baj-e ha egy pasi eléggé vékony?

Figyelt kérdés

Elég vékony vagyok, mondjuk van azért látható izom rajtam, de ez jelent-e problémát? Vagy kezdjek kondizni, kicsit felszedni magamra?


Vagy ez nem is lényeg?


2010. ápr. 15. 20:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Erre nincs általános szabály.
2010. ápr. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nekem nem jön be a vékonyka.. szedj fel pár kilót, kondizz.
2010. ápr. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

hát nemtom...én 182 centi vagyok 54-55 kilóval...és soha nem volt gondom a csajokkal emiatt :D

18/F

2010. ápr. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Áááá én azt szeretem, ha vékony, de jó izmos mégis^^
2010. ápr. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
20:26 - Ezt most jól megmondtad. Köszönjük.
2010. ápr. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
én a vékony pasikat imádom! maximum egy kevés, de tényleg kevés izommal. de nekem az sem fontos. 21/L
2010. ápr. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
40%

idevág egy másik kérdéshez írt kommentem:


a mai lányok 100%-ában csak egyetlen egy nagy baj van. Azok a retkes tetves sz@ros elvárások :)

A pasi gyurjon , kocka hasa legyen , izomtibi legyen. Ez az alap , e mellé jön még a buli a pia stb. DE! a lányok semmit nem tesznek.kicsit is jól néz ki és jó az alakja , el van szállva magától és ő azt hiszi semmit nem kell tennie. Csak neki vannak elvárásai a "szerelme" iránt.

Na ezek a mai lányok. Ezek vagytok ti. A ti narancsbőrötökre , striátokra , kis melletekre és saláta pinátokra nem lehet panasz mi?

Itt is a kommentelők fele izom izom izom...

2010. ápr. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

21:42

Egyetértek

2010. ápr. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Amíg egészségesnek nézel ki, addig nincs vele semmi gond. Nekem ugyan nem jön be, de elég sok barátnőm a vékonyabb srácokra bukik. Pedig már nem tizenévesek vagyunk...
2010. ápr. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
a 21/L vagyok. És amúgy ez nem elvárás, csak nekem általában az ilyen típusúak jönnek be!!!! ez nem jelenti azt hogy nem tudnék beleszeretni egy másmilyen srácba, vagy hogy nem adok magamra! Amiket leírtál meg inkább az idióta plázak*rvákra igazak szerintem, hogy az elvárásaik magasak és közbe a 90%uk bűn ronda.
2010. ápr. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!