Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek gáz ha egy vékony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz ha egy vékony pasi egy ducibb csajjal jár?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 20. 22:52
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Az a lényeg h te mit érzel! Ha szereted ne érdekeljen más véleménye :)
2010. ápr. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
38%
Igen. Hogy nézhetnek ki egymás mellett? Persze, ha szerelemről van szó, akkor az már más..akkor oké.
2010. ápr. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
2. válaszoló. Nem csak úgy viccből vannak együtt. Persze, hogy szerelemre gondoltam.
2010. ápr. 20. 22:55
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem az.
2010. ápr. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
33%
Ducibb, mennyivel ducibb? +10kg van rajta vagy +100...? Érdekes látvány, de engem nem érint, úgy hogy nem is nagyon érdekel.
2010. ápr. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
0%

Magyarázza már el nekem valaki, hogy a mai fogalomtárban mit is jelent az a szó, hogy "gáz".


Amúgy, ha kétszer akkora a csaj, mint a srác, akkor lehet, hogy furcsállom a dolgot, de különösebben sokáig nem tudnak lekötni az ilyen dolgok.


Ha meg az ismerőseimről van szó, akkor nem csak külső alapján döntök ilyenekről.

2010. ápr. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
81%

A "gáz" az azt jelenti, hogy nem tetszik.

Régebben gáznak gondoltam, de mára már sokkal-sokkal gázabb dolgokat láttam, úgyhogy ha engem kérdezel, a súlykülönbség legyen a legnagyobb probléma 2 ember között.

2010. ápr. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
82%
a Szerelem vak és amugy is nagy kufferbe jó pakolni :))))
2010. ápr. 21. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem gáz. Manapság már úgyis vagy anorexiás valaki, vagy minimum duci.. (tisztelet a nagyon ritka kivételeknek)
2010. ápr. 21. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Istenkáromlás, még a kérdés is xDDD

Na ne viccelj :) Nem lehet ízlésre következtetni a testalkatból, ha valaki vékony, attól még lehetnek duckóbb lányok az esetei, és fordítva. És csak ez számít, nem pedig a közvélemény.

2010. ápr. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!