Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van párom, szeretem, de 6 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van párom, szeretem, de 6 éve nem telt el nap, hogy ne jutna eszembe az exem. Van ezzel más is így? Kezdem azt hinni, hogy nem vagyok normális. Nagyon szerelmes voltam, de véget kellett, h érjen. Most mi lesz?

Figyelt kérdés

Többször felkeresett azóta,hogy kezdjük újra,viszont attól függetlenül,hogy halálosan szerelmes voltam belé, én szakítottam,mert nem becsült meg, úgy bánt velem, ahogy egy nővel nem szabadna. Azóta jött ,hogy megváltozott,én ebben nem hiszek. És már semmi se volna ugyanaz. Tudom ezt,de akkor minek van eszemben mindig???

28/N


2016. júl. 15. 12:25
 1/6 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%
Mert nem zártad le magadba.
2016. júl. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szegény párod 🙁 Kár, hogy nem inkább vele foglalkozol. Nem szabadna addig szédíteni senkit míg le nem zártad a múltad. Főleg nem 6 évig.
2016. júl. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ő ebből semmit nem érzékel, hiszen szeretem
2016. júl. 15. 12:36
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, hogyan jut eszedbe. Mint férfi, akivel újra együtt lennél, vagy csak a régi emlékek? Mert a kettőt külön kell választani. Ha csak az emlékek, az szerintem nem gond, hisz ha évekig együtt vagy valakivel, akkor azok az emlékek elkísérnek életed végéig. Nem is szabad őket elfelejteni. De ha férfiként gondolsz rá, az már nagyobb gond. Akkor valószínűleg nem zártad le magadban, viszont új lapot nyitottál. Ilyenkor mérlegelned kell, hogy valóban szereted-e az új párod, vagy jobban vonzódsz még mindig a régihez.


30F

2016. júl. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudhatod, de még ha igy is van, szerinted mit érezne ha megtudná, hogy bár vele vagy évek óta, de nem bírod kiverni a fejedből az exed, és azon kattogsz, hogy valyon tényleg megváltozott e.
2016. júl. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én 28 éves férfiként leszek hasonló helyzetben. Vagy is nem. :D, mert nem lesz kapcsolatom.

Nekem majdnem 2 éve lett vége egyetlen komoly kapcsolatomnak és hát tönkre mentem lelkileg.

Félek, ha lenne is valaki, időnként előtörne belőlem exem hiánya.. vagy is nem feltétlen a hiánya, csak az emlék.

2016. júl. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!