Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire gáz ha egy nő a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz ha egy nő a pasija nélkül akar elmenni bulizni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet állt elő, hogy párom (barátnőm) nélkülem akar menni a legjobb barátnője társaságába bulizni. Nekem ez nem igazán tetszik mert a barátnője eléggé könnyűvérű hölgynek számít. Sok érdekes történetet hallottam róla már, emiatt rossz érzésem van. Meg én úgy képzelem el, ha párkapcsolatban vagyunk akkor mennyünk már együtt ilyen helyekre és ne külön külön. Én most vesztem össze a legjobb barátommal, mert a párom miatt nem tudtunk menni egy közös barát születésnapjára. Mivel én magamba nem akartam menni!
2016. júl. 15. 18:08
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
14%
Nagyon gáz,és nagyon tahóság tőle amit akar.
2016. júl. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
89%
Ha szeretne, miért ne mehetne nélküled bulizni? Szólt róla, tudsz róla, nincs ebben semmi rossz. Neked pedig a te barátnődben kell megbíznod, nem a másik említett lányban.
2016. júl. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
Mért lenne gáz?
2016. júl. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
De akkor miért párkapcsolat, ha az emberek a párjuk nélkül akarnak menni szórakozni? Akkor ez most olyan hogy ha nincs semmi dolgom, nem kell menni ott a párom és megyek vele! Megtanultam az emberekben nem szabad megbízni 100%-osan
2016. júl. 15. 18:28
 5/29 anonim ***** válasza:
16%

2-es,nevetséges vagy,ne haragudj.

Nem arról van itt szó,hogy szólt róla,meg tudsz róla,és nincs ebben semmi rossz,hanem nélküle akar elmenni bulizni!

Akar!Érted?

Mekkora sértés,és milyen ocsmány ócska dolog ez már.

Lehet,hogy én reagálom túl,de hát én sem lennék nyugodt,ha a párom ezt csinálná.

:)

2016. júl. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Konkrétan nekem semmi bajom ha elmennek pizzázni, sétálni, kávézóba beszélgetni! De bulizni? Discoba? az már sok
2016. júl. 15. 18:33
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
A párkapcsolat azért nem azt jelenti, hogy össze vagytok nőve. Alapvetően egy párkapcsolat a bizalomról is szól
2016. júl. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
27%
Ja meg hát pr0lleréknél divat ez az "élni és élni hagyni" elv...
2016. júl. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
De ha valaki még "élni akar" akkor minek neki párkapcsolat? Ez most olyan, hogy na had legyen valaki mellettem!
2016. júl. 15. 18:35
 10/29 anonim ***** válasza:
# 8: Ha te nem akarsz élni, az a te dolgod, akkor ásd el magad. Akkor legalább a többieket hagyod élni.
2016. júl. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!