Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Haragudnátok? Igazam van? Én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haragudnátok? Igazam van? Én már nem tudom eldönteni, hogy mi a helyes.24L

Figyelt kérdés
Kb. egy hónapja tervezem, hogy a párommal elmegyünk egy koncerte, nagyon szerettem volna. A koncert néhány nap múlva lesz, de a párom ma közölte, hogy nem tud eljönni, segítenie kell falun, ház körüli teendőkbe. Szó szerint közölte, semmi megbeszélés, vagy hasonló. Nem látom be, hogy egy nappal miért ne tudta volna elhalasztani, de szerintem nem is akarta. Ő haragszik rám, hogy nem értem meg. Tisztában volt vele, hogy mennyire szeretném, mégis olyan valakit választ inkább, aki maximálisan cserben hagyta, mikor szüksége lett volna rá. Abszolut úgy érzem, hogy le vagyok ejtve... Pedig már öt éve együtt vagyunk.
2016. júl. 16. 13:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Menj el egy barátnőddel, ő meg gürizzen vidéken. Nem vagytok összenőve.
2016. júl. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez igaz, csak szeritemnm így viselkedik valaki egy komoly kapcsolatban...
2016. júl. 16. 13:38
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem teljesen értem a kérdésed. Azt írod, hogy segítenie kell falun (ezt természetesen meg lehet érteni az ő részéről is), utána meg azt, hogy egy olyan valakit választ, aki cserbenhagyta. ??? Mert valami exénél fog kapálni, vagy mi? Vagy a szüleinél, akik becsapták és igazából adoptált?

Egy kicsit kifejtenéd? Amúgy milyen koncertre mennétek? Lassan már nekem is ki kellene mozdulnom a 4 fal közül, úgyhogy egy tippet én is elfogadok.

2016. júl. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az édesanyja...és maximálisan kihasználja. Tankcsapda. :D
2016. júl. 16. 14:02
 5/8 anonim ***** válasza:
Tankcsapda? Ááá! Szeretem a metált, meg a rockot, de nekem az valahogy sohasem jött be. Szóval haragszol az anyósra? X)
2016. júl. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ő egyébként el akart menni arra a koncertre?
2016. júl. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Őszinte leszek, inkább kitakarítanék egy lóistálót, minthogy el kelljen mennem egy tankcsapda koncertre. Vennék egyet ha kell. Megértem a barátodat, ne erôltess rá olyat amiben tönkremenne idegileg. Én is el tudnàlak vinni olyan koncertre, amin a falat kaparnád. :)
2016. júl. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha már jó zenét akartok hallgatni, akkor hallgassatok Therion-t, ScepticFlesht vagy Vision Bleak-et. Ha sötétebb stílus, akkor Cradle of Filth-et, vagy Dimmu Borgirt. Ha pörgősebbet, akkor Cryonic Temple-t, vagy Bal-Sagoth-ot. Örök kedvenc Helloween és Iron Maiden. Még ezer+1 metált tudok ajánlani! Sabaton, Motörhead, Lordi, Ancient Rites.

Vagy ott van Akira Yamaoka, őt is például kiváló gitárosnak tartom.

2016. júl. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!