Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti haragudnátok emiatt a barátotokra?

Figyelt kérdés

fesztiválozni voltunk, és az utolsó nap már nagyon rosszul voltam nem tudtam bemenni a koncertekre és a barátom egyedül hagyott a szálláson és ment bulizni a haverjainkkal.

kicsit rosszul esett, eltúlzom ezt?

22.L


2016. júl. 3. 15:14
 1/5 anonim válasza:
50%

Hmmm, kicsit lehet, hogy igen. Nem szabad ilyen kis dolgot nagy dobra verni, mert ennél sokkal rosszabb dolgot is lesznek majd és ha ezt nem tudjátok kezelni, akkor azt meg végképpen nem fogjátok tudni. Nyugodtan elmondhatod neki, hogy ez neked nem esett olyan jól, meg jó lett volna vele lenni, de szerintem ne csináljatok belőle nagy dolgot. :)

20.F

2016. júl. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A szemét állatja... És pont ilyen bunkó parasztot kell kifognod?
2016. júl. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mitől lettél rosszul?

Bekúrtál mint atom?

Mert ha igen, akkor úgysem leszel rosszabbul, jobban sem.

Sanszos hogy én mentem volna, főleg ha kihagyhatatlan konci van.

Mondjuk egy Iron Maiden. XD

2016. júl. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyílván azért vette meg a jegyét hogy bulizzon, szórakozzon és ne a szálláson vigyázzon a négy fal között a nyafizós barátnőjére.Fordított helyzetben nem haragudnék meg emiatt, attól hogy nekem rossz még azért örülnék ha a szerelmem jól érzi magát.
2016. júl. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Miért voltál rosszul? Hacsak nem 40 fokos lázam van, amivel haza kéne furikáznia inkább, akkor nem, nem haragudnék. Sőt, küldeném, hogy érezze jól magát. Megkérném, hogy hozzon nekem előbb valami kaját és utána mehet.
2016. júl. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!