Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiatal, gazdag, magas, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal, gazdag, magas, és helyes srác vagyok, még sem volt még barátnőm. Miért?

Figyelt kérdés
A fent leírtak jellemzők rám, nagy képűség nélkül. Még sem volt még barátnőm, párkapcsolatom. 21 vagyok.
2016. júl. 17. 13:37
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
Mert soha egy lánynál sem kezdeményeznél, a nálad kezdeményezőket pedig észre sem vetted.
2016. júl. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:

Hát lehet hogy kicsit túl értékeled magad. Minden féle bunkóság nélkül mondom.

Bár mutass képet magadról aztán talán ott a bibi.

Viszont ha tényleg jóképű vagy akkor passz. Rossz ómen 😂

2016. júl. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 Kenzo Tenma ***** válasza:
75%
Nem csak ezek a tényezők fontosak ahhoz, hogy barátnőd legyen. Az is fontos, hogy hogyan viselkedsz és hogyan használod az adottságaid.
2016. júl. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Szerintem túl unalmas, kiszámítható vagyok. Meg hát nem vagyok túl kezdeményező sem.
2016. júl. 17. 13:50
 5/33 anonim ***** válasza:
52%
Azért,mert az előző kérdésedben azt írtad,hogy már volt 2csajod. Nem unod még?? MERT EGY FELSZÍNES PÖTS VAGY!!!
2016. júl. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
2. válaszoló: a rossz óment mire érted?
2016. júl. 17. 13:52
 7/33 A kérdező kommentje:
Nem írtam előző kérdést, összekeversz egy másikkal.
2016. júl. 17. 13:53
 8/33 anonim ***** válasza:
64%
ha túl unalmas, kiszámítható vagy, az lehet probléma. Keress magadnak 1-2 hobbit, sportolj valamit, járj el néha programokra.
2016. júl. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
57%

Talán mert érezteted felsőbbrendűségedet a lányokkal.

Helyes? Ki mondja?

Gazdag? Önerőből, vagy szülők miatt. (utóbbi nem számít!)

2016. júl. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:

Megválaszoltad a kérdésedet. Unalmas és kiszámítható. Pont az a típus akitől kiráz a hideg. Ha magabiztos sem vagy, akkor főleg. Hiába vagy magas és helyes ha nem lehetne veled spontán szexelni BÁRHOL vagy kimenni veled spontán Bécsbe egy kávéra vagy elutazni bárhova. Az unalmas embert szerintem senki nem szereti, még havernek sem. Ezen próbálj változtatni és ismerkedj. Nyugodtan menj oda nőkhöz akár az utcán, parkban, plázában, boltban. Bárhol.


23L

2016. júl. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!