Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nőtársaim (meg akár pasik)....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőtársaim (meg akár pasik). Megéri egy ilyen pasinak esélyt adni?

Figyelt kérdés

Story of my life...bocsi, hogy ilyen hosszú, de kérlek olvasd el! Akár fiúk véleménye is érdekel.

Elég bonyolult előéletünk van, de ezt most hanyagolnám, a kérdés szempontjából nem fontos. A lényeg, hogy kb. 2 hónapja elmentem hozzá pár napra (szomszédos országban él) Fullhepi volt minden, én már rózsaszín felhők között úszkáltam, és kimondatlanul is, de összejöttünk. Aztán hazajöttem 1,5 hét után, mert hát munka, meg minden. De úgy váltunk el, hogy akkor egy ideig távkapcsolat, amint tud, jön Pestre hozzám, de addig is tartjuk a kapcsolatot, mert imádjuk egymást. Na ez tartott 3 napig, addig éjjel nappal egymáson lógtunk, utána viszont egyszerűen elérhetetlen lett. Se sms-re, se facebook üzenetre nem válaszolt. Azt láttam, hogy él, mert elérhető, de úgy tűnt, hogy kb. kizárt az életéből. Nem tudtam mit csinálni, elkönyveltem úgy, hogy megint felültettek.

Eltelt 1 hónap, szinte már teljesen jól voltam, erre, kb. úgy másfél hete kopogtatott az ajtómon. Úgy reflexből rávágtam az ajtót, de nem az a típus akit így le lehet rázni. Egy hétig folyamatosan "zaklatott", bejárt a munkahelyemre, naponta legalább kétszer csöngetett a lakásomon, az összes barátomnak könyörgött, hogy beszéljenek velem róla, közölte hogy eladta a lakását, felmondott a munkahelyén, csak azért hogy idejöhessen és velem lehessen, blablabla...hiába szerettem még mindig, nem akartam neki esélyt adni, mert tudtam, hogy nem érdemli meg. Egyik este megvolt a szokásos "látogatása", kidobtam, talán kicsit durván, másnap reggel pedig telefonált az egyik haverja, hogy hallgassam meg legalább, egész éjjel ott zokogott nála miattam... Ez valamiért hatással volt rám, nemtudom, de megbeszéltük, hogy találkozunk. Órákat beszélgettünk át, és sosem láttam még olyan őszintének, mint akkor. Meg persze én is elgyengültem, na... Megállapodtunk, hogy legyen a közelemben, nem akarom kizárni az életemből, de adjon időt, amíg tisztán látom a helyzetet...

Persze ebből is voltak félreértések, csak úgy bejött a munkahelyemre, amit nagyon utálok, már reflexből megfogta a kezem az utcán, amiről egyébként szó sem volt..nagyon sok dolgával elkezdett megint idegesíteni.

Tegnap elmentünk egy nagyobb társasággal bulizni, és összefutottam egy (hímnemű) haverommal, akivel leálltam beszélgetni. Erre jött Ő, mintha évek óta együtt lennénk, vagy tudomisén, rátört a féltékenység, nekiesett a haveromnak, borzalmasan gáz volt. Nagyon összevesztünk, mert kiakasztott a viselkedése, ő meg azt hitte, hogy én ezentúl nem fogok szóbaállni más pasival...blablabla...otthagytam, utána pár órával megint az ajtóm előtt sírt, majd egész éjjel a kapuban szobrozott. Reggel kényszerűségből futottunk össze, de mondtam neki hogy hagyjon békén.

De persze egész nap ezen járt az agyam. Kavarognak bennem az érzelmek, az tiszta számomra is, hogy szeretem őt, de egyszerűen tudom, hogy nem érdemli meg. Ha lehetne, visszacsinálnám az egészet, elkerülném azt a helyzetet, hogy egyáltalán találkozzunk, mégis úgy érzem, ha most is bekövetkezne az, ami egy hónapja (szóval hogy kizárna az életéből), abba belehalnék.

Szóval mit kezdjek vele, mégis?? Segítségre, véleményekre lennék kíváncsi, nagyon nagy szükségem lenne most egy-két segítő véleményre.

Köszönöm előre is ((:



#hosszú #jóvoltkiírnimagamból
2016. júl. 17. 20:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
37%

Én elolvastam :)

Nem vagyok híve a "második esély" dolognak, főleg ha pasikról van szó. De ha feladta Érted kb. az egész életét, és ennyire kitartó (egész éjjel az ajtó előtt szobrozik) na meg annál tisztább érzelem kifejezés egy pasi részéről, hogy sír, szerintem nincs, szóval ez tiszta sor. :) Szerintem nagyon szeret téged, és mivel ez fordítva is igaz, szerintem adj egy esélyt ennek a kapcsolatnak.

2016. júl. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Én menekülnék, amíg tudok.
2016. júl. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Én nem olvastam el, de egyetértek az első hozzűszólóval.
2016. júl. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Mivel magyarázta, hogy nem volt elérhető egy hónapig? Gondolom rákérdeztél..
2016. júl. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Én meg a másodikkal. Elfogadhatatlan, ha valaki csak úgy nekiesik egy másik embernek.
2016. júl. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

#4 : persze, rákérdeztem. Hülye volt, összezavarodott, előjött a klasszikus "úgy éreztem, hozzád jobb való" ütőkártya, ami alapjáraton szánalmas, de az esetünkben még lehet is igaz :D bár ez már más sztori.

Meg úgy érezte, hogy ez úgysem működne, és nem akart feleslegesen hitegetni, csak ezt undorító módon adta a tudtomra - ezt ő mondta, legalább belátja :)

2016. júl. 17. 20:36
 7/20 A kérdező kommentje:
#5 : azért nem a szó szoros értelmében esett neki, inkább csak beszólogatott (azt már megszoktam, alapjáraton picit gyökér a stílusa), az jobban zavart, ami miatt ez történt. (Tehát hogy kb. féltékeny lett)
2016. júl. 17. 20:38
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, ezek óriási szánalmas kamu kifogások.

Még ha tegyük fel igaz is lenne, akkor is: nem inkább szépen, puhatolózva kellett volna újrakezdeni, ahelyett, hogy lelki zsarolásra (feladtam érted mindent) alapoz? Ez is sok - számomra legalábbis - negatív dolgot elmond róla: rossz kommunikáció, gyerekes viselkedés, felelősségvállalás mellőzése (még csak azt sem volt képes elmondani, hogy nem akarja folytatni), előrelátás teljes hiánya...a féltékenykedésről nem is beszélve. Már most birtokolni akar, mi lesz később? Honnan veszi a bátorságot, hogy bántja a barátaidat?

Megannyi intő jel, hogy ez az ember egy normális, egyenrangú párkapcsolatra alkalmatlan.

2016. júl. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
#4-es vagyok. Ha így érezte, azt meg lehetett volna mondani, legalább egy üzenetben... Mi a garancia rá, hogy ha most adsz neki egy újabb esélyt, nem fog ilyen többet előfordulni?
2016. júl. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Persze bennem is felmerült számtalan dolog, amit írtok (az hogy birtokolni akar -> szerintem hajlamos erre, amikor "együtt" voltunk, kint nála, és az utcán csak megnézett egy pasi (tényleg csak végigmért és mosolygott) már láttam, hogy torzul a feje, és megy fel benne a pumpa..), de az is elgondolkodtat, hogy mi a francnak jött vissza? (Ha nem másért, mert esetleg tényleg szeret..) semmit nem tudok én neki adni, ami amúgy ne lenne meg neki. Magamon kívűl, persze.
2016. júl. 17. 20:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!