Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet kezdeni egy kenyszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet kezdeni egy kenyszeres hazudozoval parkapcsolatban?

Figyelt kérdés
2016. júl. 15. 21:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Tovább kell lépni..
2016. júl. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
16%
A részeg ember igazat mond.
2016. júl. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudok hipp-hopp kiugrani egy kapcsolatbol, ez egy gyengesegem. Szeretem es ragaszkodom. Eloszor nem jottem ra, de egyre biztosabb vagyok hogy hazudozos. Felesleges dolgokban is.
2016. júl. 15. 21:10
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek ilyen embert.

Ugye tudod, hogy nem fog megjavulni? Én a helyedben futnék, szaladnék, majd rohannék.

2016. júl. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Első szerelmem ilyen volt.Lehazudta az eget is.A lelkéhez nem lehetett hozzáférni.Fiatal voltam és szerelmes,a végén ő dobott.Nagyon hülye voltam,hogy nem hagytam ott én.Gondolkodj és gyűrd le az érzést,el fog múlni és idővel nem fogod sajnálni.A jó tulajdonságai mellékesek,ha belül ilyen álcát hord és nem lehet rajta változtatni.
2016. júl. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kivéve ha ezt várja el tőle a társadalom "Te egy gonosz ember vagy!" mondja neki mindenki akkor maga is elhiszi majd...


Attól még mondjuk kerüld inkább...

2016. júl. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szenvedek, mert legbelul ugy erzem nem lennek vele boldog ha vele maradnek, de most nehez lenne elhagyni. Vegulis ha eddig nem valtozott nem is fog. Nem ertem amugy hogy aki hazudozik az miert csinalja. Ha valamit elakar valaki titkolni, akkor ertheto a hazudozas, vagyis van ertelme megha szemet dolog is. De hazudozni jelentektelen dolgokrol nem ertem mi ertelme van. Talan betegseg...
2016. júl. 15. 21:30
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem csak jelentéktelen dolgokról hazudik.

Ne lépj a nyomdokomba, én azt is hagytam neki, hogy férjül vegyen. Egyetlen mentségem, hogy olyan profi, hogy évekig észre sem vettem, hogy megrögzött hazudozó.

Dobd ki amíg lehet. Csak bánatot fog okozni, és teljesen tönkretesz.

2016. júl. 16. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!