Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adjam a barátnőm tudtára hogy le szeretnék feküdni vele?

Figyelt kérdés
20F, 19L
2016. júl. 19. 21:48
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Te jobb ha sehogy, mert félsz majd berakni is. Te ismered a barátnődet. Ebben mi az alpári? ha odajön a pasim és megfogja a fejem,megcsókol és azt mondja hogy "szét akarlak bsni" majd leteper az tökéletes. Ha kíván akkor benne van, ha nem akkor milyen kapcsolatról beszélsz? Nem is szexeltetek de neked ez már kapcsolat? Mondd el neki hogy kívánod. Annyira kisfiú vagy még.


23N

2016. júl. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Egyszer annyira szerettem és tiszteltem egy nőt, hogy még megcsókolni sem mertem, nehogy elhagyjon... Tudod mi lett a vége? Lelépett és keresett egy olyan srácot, aki nem csak bálványként tisztelte, hanem meg is csókolta, és lefeküdt vele



Egyébként ha a barátnőd, akkor gondolom szoktatok csókolózni, van petting... van eddig egymáshoz sem értetek, és most hirtelen szexelnél vele?

2016. júl. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Ha tudtára akarod adni, akkor el kell mondanod neki, vagy utalgathatsz is rá kolbásszal meg fánkkal, de szerintem az a legegyszerűbb, ha majd hirtelen magától kialakul.
2016. júl. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Igen szoktunk csókolózni. Az agyilag zoknizók meg kíméljenek.
2016. júl. 19. 22:15
 15/23 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. Én 20 évesen már elég lazán odaálltam a barátnőmhöz és ezt mondtam: Szeretnék szexelni veled. Ez alpári szerinted? Ha nincs meg a két ember között a kémia semmi értelme erőltetni.
2016. júl. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
A kémia megvan de attól még nem fogok vele bunkó lenni.
2016. júl. 19. 22:21
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell semmit mondani. Elkezdek csókolózni, kicsit bedurvultok, közben tipi-tapi, benyúlsz a pólója alá csöcsörészed, kikapcsolod a melltartóját, bebújsz nyalogatni a cicijeit...majd leszeded szépen a felsőt róla. Venni fogja az adást...
2016. júl. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha már csókolóztok, akkor kezdhetnél kicsit nyomulni, vetkőzetetni meg hasonlók. Ha a kémia megvan, az azt jelenti, hogy ő is szeretne lefeküdni veled. Ha meg nem szeretne, akkor keress másik nőt.
2016. júl. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

"nem fogok vele bunkó lenni"

XD Bocs de ezen meghaltam a röhögéstől.

2016. júl. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondani kell, hanem csinálni, szépen rávezeted a dologra. Ha leállít, akkor még nincs felkészülve rá, és nem kezdesz el jobban nyomulni. Ha tetszik neki a helyzet, úgyis hagyni fogja. ;)

Nem akarsz bunkó lenni... Jujj, még véletlenül se legyél az, hátha a végén megkíván, és egy jót szeretkeztek/keféltek/esetleg mindkettő. :P

2016. júl. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!