Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kell melleket mutogatni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell melleket mutogatni neki, ha tudja, hogy van barátnője?

Figyelt kérdés

Van egy csaj ismerőse a barátomnak, aki úgy köszöntötte fel, hogy fb-n egy csaj képét osztotta meg.

A kérdés a következő:

Mi a qrva isten faxáért kell melleket küldözgetni? (nem az övé)

Anélkül nem lehet boldog születésnapot kívánni?

De nem csinálok balhét, mert én lennék a hisztis p-csa!

Lényegében én fogjam be a számat mindig.

Ha pl. egy csajnak a szájába lógni a pasim farka, akkor is legyek qssban, mert mi van abban?

Tényleg ennyire nem lehet tolerálni egy párkapcsolatot?


2016. júl. 20. 08:21
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
Úgy csinálsz mintha a saját melleit küldte volna el a csaj, na az gáz...
2016. júl. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
Megnyugodtál vagy elvágtad a csaj torkát?
2016. júl. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:

Nem csak volt más dolgom is, és kb. el is felejtettem.

Attól még senkinek nem esik jól egy ilyen, nem kell képmutató álszent kárörvendőnek lenni (tudja, akinek szól)!

A kisfarkú pasik sem örülnek neki, ha méteres f4szokat mutogatnak előttük, hát kb. ez nekem is ilyen.


Én már nem beszélek meg vele semmit, mert fölösleges.

Őt nem érdekli már régóta, hogy nekem mi esik rosszul, mindenre azt mondja, hogy ne hisztizzek.

Ezért kb már azt is leszarnám ha megcsalna, mert ahányszor azt mondja, hogy szeret, tudom, hogy töltelékszónak használja és nincs jelentése.


Én még istenes fogadtam ezt a képet, az exe, akit a mai napig ismerek, ő már konkrétan tüzet okádott volna és minden vele szembe jövő ember fejét leszakította volna...


Legyen már az mindegy, hogy én mit dühöngök magamnak, rá úgy sem vetítem ki, mert ha neki mondanám, akkor falra hányt borsó.

Amire eljutok odáig, hogy megbeszéljek vele valami fontosat, el is felejtem, mert úgy is tudom, hogy nem érdekli őt semmi ami velem kapcsolatos.

2016. júl. 20. 13:02
 24/34 anonim válasza:
Nem csodálom, hogy így áll hozzá, ha egy ilyen semmi sz*ron bevágod a hisztit.
2016. júl. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:

>Legyen már az mindegy, hogy én mit dühöngök magamnak, rá úgy sem vetítem ki, mert ha neki mondanám, akkor falra hányt borsó.

Amire eljutok odáig, hogy megbeszéljek vele valami fontosat, el is felejtem, mert úgy is tudom, hogy nem érdekli őt semmi ami velem kapcsolatos.


Ez a probléma. Dehogynem vetíted ki. Pont abból látszik, hogy egy ilyen semmiségre ennyire kritikusan reagálsz. Ez mutatja az elfojtott, felgyülemlett bajokat és sérelmeket.


Régen sem érdekelte, hogy mi van veled, vagy csak időközben alakult ki ez? És ha időközben, akkor miért? Tényleg hisztizel neki, vagy megpróbálsz korrekt módon problémákat kezelni? Miért vagytok együtt, ha egyáltalán nem érdekled?

2016. júl. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:

Csak úgy együtt maradtunk, amióta elmúlt a szerelem.


Nem szokta látni rajtam, ha bajom van, mert igyekszem jól leplezni és amúgy sem figyel rám.

Már régóta leszoktam a hisztiről, semmit sem szoktam neki megemlíteni.

Ha netán mégis, azt is csak fél mondatban, és próbálom úgy mondani, hogy ne legyen belőle még vita se.

Nem szeretek balhézni, ha van valami bajom akkor az csak az enyém, nem az övé.

Még ha rá is tartozna, akkor se tud vele mit kezdeni, szóval minden mindegy már...

2016. júl. 20. 13:45
 27/34 anonim ***** válasza:
A ti kapcsolatotok egy nagy kalap szar. A legkisebb gond itt egy csöcsös kép. Csak nem értem minek teszel fel akkor kérdést. Lehet, hogy a pasidban is van hiba, de egy kib.szott hisztérika vagy basszus. Ha ilyen kaliberű dolgokon húzod fel így magad, akkor nem csodálom, hogy tojik rá. Szedd össze magad!!!
2016. júl. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 Kései Sirató ***** válasza:

Annyira gáz vagy kisanyám.

Nem érted a viccet, nem ismered a szokásokat, nem ezen a földön élsz, és még neked áll feljebb.

Ha nem akarsz pofára esni, változz meg!

2016. júl. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:

Már írtam, hogy nem hisztizek előtte, ebből melyiket nem lehet felfogni?


És igen, tudom nagyon jól, hogy egy rakás szar ez a kapcsolat.

Nem is fog már sokáig tartani.

2016. júl. 20. 16:29
 30/34 anonim ***** válasza:
Akkor meg??? Ki a fa.szt érdekel ha úgyis dobod?
2016. júl. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!