Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki volt már olyan szituban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki volt már olyan szituban, hogy a pasitok tervezte a közös jövőt, esküvő stb, ti meg abszolút nem voltatok benne biztosak, hogy ugyanezt szeretnétek vele? Mi lett a vége?

Figyelt kérdés
2016. júl. 20. 08:32
 1/4 A kérdező kommentje:
Én 27, pasim 34 éves...
2016. júl. 20. 08:33
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Volt.

Kiraktam. Nem ugyanazt akarjuk, legalább is nem egymással, akkor nem húzom az idejét. Találjon valakit, aki ebben partner.

A sors iróniája, hogy azóta én találtam valakit, akivel mindezt meg is valósítottam, és nem bántam meg, hogy nem maradtam olyannal, aki iránt nem éreztem túl sokat.

2016. júl. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Volt. Az eljegyzesig jutottunk, de mar akkor sem voltam benne 100%-ig biztos, h le tudnam elni vele az eletem. Szakitottam vele. Azota o is es en is megtalaltuk azt, akivel meg tudjuk valositani a kozos eletunket, almainkat :)
2016. júl. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

JElen. Ő nagyon tervez, én nem, külsőre abszolút nem fg meg, plusz elmegy 1000km-re. De ő velem akarja leélni, stb., és annyira önző és süket, hogy hiába mondom neki, hogy én mit (nem) érzek, kb. meg sem hallja.


Ő totál abban a hitben él, hogy lelép hónapokra, és várni fogok rá, holott egy fenét.

Ha nem érti meg a szép szóból, hogy nem szeretem őt, akkor majd megérti, ha lesz egy párom. Kellemetlen, de ez van.

2016. júl. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!