Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tenne egy férfi ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sansa LannisterStark kérdése:

Mit tenne egy férfi ha az esküvője előtt megerőszakolnák a párját?

Figyelt kérdés
Hogy lehet erre reagálni? Lefújná az esküvőt, vagy még inkább várná?

2016. febr. 15. 09:09
 1/6 anonim ***** válasza:
én lefújnám, és megvárnám míg felépül szegény..
2016. febr. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
kiherélné az erőszakolót
2016. febr. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
98%
Amikor engem megerőszakoltak... Az nem csak nekem volt teher, ő is rosszul érezte magát, úgy érezte, hogy nem tudott megvédeni és nem erőltette a szexet sem, szerintem ha esküvőnk lett volna lefújta volna, ha esküvő, akkor már legyen szép és vidám
2016. febr. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
26%
Bosszút állna és megölne 30 embert, mint Steven Seagal a filmekben. :D
2016. febr. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
59%

Jajj de ku.rva viccesek vagytok! Ja.. mégsem.


HA tényleg előfordulna ilyen, szerintem nem fújná le az esküvőt, kínos lenne magyarázkodni mindenkinek. Főleg ha már elkezdtétek a szervezést.

Az független ettől, hogy várja vagy nem várja, de az biztos, hogy a testiséget nem erőltetné.


Az is biztos, hogy addig ütné a vasat, amíg nem lesz belőle feljelentés, ha esetleg tudja, ki tette, akkor lehet, hogy nem a vasat fogja ütni...

Mondjuk én nem merném megmondani a páromnak, ha tudom hogy ki tette, mert az százszázalék, hogy ő börtönbe kerül, és nem lesz esküvő. :( Tuti kinyírná.

2016. febr. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én nem halasztanám az esküvőt, de hát az is közös döntés.

Segítenék, ahogy tudnék de hát eléggé nehéz lehet.

Ha valós a kérdésed, nagyon sajnálom.

2016. febr. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!