Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A krumplipucolás az férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A krumplipucolás az férfi vagy női munka? Egy párkapcsolatban kinek a dolga elvégezni?

Figyelt kérdés
Pl.: ebédfőzéshez ha van férfi akkor segítsen krumplit pucolni vagy az a nő dolga mindenképp?
2016. júl. 20. 11:13
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

En osszvissz 3 dolgot tudok fozni (lehet lepontozni:-)) az egyik a krumpli pure es csak a sajat krumpli puremet szeretem, ergo en pucolok hozza krumplit.


Mivel konkretan 6 darab krumplirol van szo, sztem tulelheto, nalunk nincs ipari fozes, mindossze ketten vagyunk es altalaban o foz.:-))

2016. júl. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
57%
Én jobb szeretek mindent magam csinálni, ha a férjem csinálja akkor nagyobb a kár 😃 kb semmi nem marad a burgonyákból a "pucolás" végére 😃
2016. júl. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 Kései Sirató ***** válasza:
Megegyezés kérdése, ilyen előírás nincs sehol, hogy mi a férfimunka és mi a női munka.
2016. júl. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 Titusztitusz ***** válasza:
0%
Én mondjuk nagyon szoktam ügyelni a férfiúi méltóságomra konyhaügyek kapcsán,(Is...)de a burgonyahámozástol valahogy nem szoktam idegenkedni...Valszeg azért van ez,mivel a burgonyafogyasztás a fő profilom az étkezés terén,éshát a nejem időnként nem győzi egyedül a sok hámoznivalót...Így aztán időnként besegítek neki én is...
2016. júl. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

"Én mondjuk nagyon szoktam ügyelni a férfiúi méltóságomra konyhaügyek kapcsán."


Dekódolok magyarról magyarra: "Sajnos nem tudok főzni." xD


(Bocs, ezt tényleg minden bántó szándék nélkül, poénból írtam: :-)

2016. júl. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 Titusztitusz ***** válasza:
0%
25-ös...Rosszul dekódoltál...Inkább úgy kellett volna lefordítanod az álltalam írtakat hogy:NEM VAGYOK HAJLANDÓ főzőcskézéssel foglalkozni,legfeljebb kivételes alkalmakkor,és csak egyszerűbb ételeket elkészítve, egyszer-egyszer...Úgyhogy nálunk a konyha az egyértelmüen a nejem szakterülete űgy álltalában...
2016. júl. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Aki ráér, ill. akinek kevesebb a melója épp a ház körül. Én amúgy kifejezetten szeretek krumplit hámozni. De ha pl. én főzök, akkor szívesen veszem, ha a párom besegít... nem attl leszek én kevésbé nő és ő kevésbé férfi.

(27 éves dolgozó nő)

2016. okt. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!