Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van így értelme folytatni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van így értelme folytatni, hogy elveszett a bizalom?

Figyelt kérdés
1 hónapja kiderült, hogy a párom egy másik nővel írogat meg egyszer találkoztak is. Azt mondta, hogy nem történt köztük semmi, nem tudna megcsalni sose, mert szeret. Csak megsajnálta a nőt, mert neki sose lehet gyereke. Én 23 hetes terhes vagyok. Mikor ez kiderült akkor 1 hétig nem beszéltem vele, ő mindennap keresett és sírva kérte maradjak vele, nem történt köztük semmi. Végül kibékültem vele, de azóta már kétszer is felhoztam és jó összevesztünk rajta. Egyszerűen nem megy ki a fejemből ez, mert nem néztem volna ki belőle, hatalmasat csalódtam benne. Még ha nem is csalt meg akkor is a hátam mögött ment ez az egész mikor én a gyerekét várom, és hát az igazságot meg nem tudom, meg valószínű már nem is derül ki soha.

2016. júl. 20. 15:15
 1/7 A kérdező kommentje:
És attól félek, hogy ha vele maradok akkor majd évek múlva is mindig ezen jár az agyam, vagy ez idővel jobb lesz szerintetek?
2016. júl. 20. 15:16
 2/7 Gotland ***** válasza:
56%

Ha a párod kapcsolatok közben ismerte meg a másik nőt, (nem pedig előtted), direktben titkolta, direktben titokban találkozott vele, akkor már ott van valami furcsa.

Ettől függetlenül te ismered a párodat, hogy milyen ember (de ezt próbáld a rózsaszín köd nélkül megállapítani).


Amúgy sajnos az az örök igazság, hogy aki megakar csalni, az úgyis megfogja tenni, ha fejre állsz akkor is.

2016. júl. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Te 23 terhes vagy, ő pedig ezalatt titokban találkozott egy nővel, amíg le nem bukott. Most mit vársz, azt írjuk, hogy van értelme folytatni?
2016. júl. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az biztos, hogy ha együtt maradtok, akkor ezt ne csináld, hogy folyton előszeded ezt ok nélkül.


Amúgy meg azon gondolkodj el, hogy milyen ez kettőtök között. Te szereted e még. Ő szeret e még. Te akarod e még őt. Így is akarod e, hogy lehet voltak más irányú vágyai. Mert az tuti, hogy átfutott a fején más. Nyilván innentől nem lehet úgy csinálni tovább, mintha ez egy szent és szeplőttelen kapcsolat lenne :D hanem benne vagytok a lecsóban rendesen.

2016. júl. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyszer már feltetted ezt a kérdést? Mégis mit vársz tőlünk? Már akkor is megmondtam, hogy a férjed egy sunyi, hazug alak. Még ha szex nem is vt csak talalkoztak akkor is titokban a hátad mögött.
2016. júl. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Még mindig ezen kattogsz. Mondjuk jogos, de kell neked ilyen ember??? Nem lehet megbízni benne.
2016. júl. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nincs értelemé szerintem, de neked kell tudni. Ha folytom felemlegeted akkor semmi értelme.
2016. júl. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!