Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudok benne megbízni, van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok benne megbízni, van értelme folytatni?

Figyelt kérdés
7 éve vagyunk együtt,kisebb-nagyobb megszakításokkal. Az évek alatt megtudtam néhány félreérthető helyzetet a barátom és más lányok közt. (csók,egyéb,szex.nem történt) sajnos nem kímélt engem,több ilyen fura helyzetről tudok. Mindíg nagy balhét csaptam és szakítani akartam. Aztán elmondta mindíg hogy az nem úgy volt. Volt hogy elhittfm volt hogy nem! Nemrég is történt még 1 ilyen, "semmi komoly..." de most telt be a pohár. Nincs önbizalmam,önértékelés 0 . Nem vagyok egy hú dejó nő. Mégis azt mondja én vagyok a kis szerelme a szíve csücske,imád. Ennek ellenére nem hiszek neki,érzem hogy szeret de vmi azt súgja hogy annyira nem,hogy hűséges legyen. Már azon gondolkozok hogy orvoshoz kéne fordulnom mert nem vagyok normális,állandóan az jár a fejemben hogy csajozik vagy éppen mással szexel,jah és ezzel álmodok hogy a szemem láttára csal meg. Van ennek értelme hogy vele maradjak???

2014. márc. 18. 15:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincsen sajnos, sanszos ha ennyire féltékeny vagy, hogy valami oka is van.
2014. márc. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
23/L
2014. márc. 18. 15:08
 3/6 A kérdező kommentje:
A régi dolgok miatt van ez így. Nem féltékeny vagyok csak rettegek attól hogy megbánt,így sem vagyok rendben lelkileg.
2014. márc. 18. 15:10
 4/6 anonim ***** válasza:
Nincs bizalom, nincs jó kapcsolat...
2014. márc. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha okot is ad, hogy bizalmatlan legyél, akkor jobb befejezni.
2014. márc. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is épp széllel szemben pisálok. Nagyon rossz....
2014. márc. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!