Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Titeket zavarna ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Titeket zavarna ha a barátnőtök más férfiakkal is beszélne szexuális dolgokról? Elmondjam a barátomnak?

Figyelt kérdés

Facebookon korábban mindenkit visszajelöltem, és sok férfi akik rámírtak, kíváncsiak voltak bizonyos dolgokra illetve kikérték a véleményemet ebben a témában. Én nyitott vagyok és szívesen válaszoltam nekik. Ez csak ártatlan beszélgetés, amiben szerintem semmi rossz sincs :)

Titeket zavarna ha a ti barátnőtök csinálná ezt?

Szeretnék olvasni 1-2 véleményt mielőtt elmondanám a barátomnak, mert lehetőleg szeretnék elkerülni egy felesleges konfliktust :)


2016. júl. 20. 19:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
5%
Zavarna.A pasik meg faggatnak és arra izgulnak.
2016. júl. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
69%
Engem zavarna, ha egy ilyen naiv, buta pitsa lenne a csajom.
2016. júl. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Titusztitusz ***** válasza:
Az hogy "zavarna",még nagyon enyhe megfogalmazás is lenne...Inkább mondjuk úgy,hogy igen-igen dühös lennék ilyen esetben...
2016. júl. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
48%
Igen zavarna és ha megtudnám nagyon nem szeretném, ha folytatná. Igazából csalódnék benne, nem érteném, hogy miért volt erre szüksége.
2016. júl. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
86%

Bátyám egyik haverja kezdett (volna) el velem egy ilyen jellegű beszélgetést, de az első mondata után mondtam, hogy van barátom, és a háta mögött nem fogok senkivel sem szexről , és más f@rkáról beszélgetni. Erre ezt a választ kaptam: ritka jó erkölcseid vannak.

Talán ez jelenthet valamit.... nem, kérdező?

2016. júl. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
70%

Ha a más férfi nem a nőgyógyászát takarná, akkor igen, zavarna.


amúgy meg nem, mert ilyen nővel hosszútávon biztos nem lennék együtt. (max addig míg ki nem derül)

2016. júl. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Konkluzio: ne mondd el neki, es ne csinalj belole ugyet.
2016. júl. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

attól függ, milyen jellegűek ezek a beszélgetések. ha vicc, akkor nem zavarna. ha már kb szexchat, akkor enyhén szólva zavarna. :D

főleg abban az esetben akadnék ki, ha velem viszont nem beszélne ilyenekről, csak más férfiakkal.

2016. júl. 21. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
68%

Gondolom, te akkor azt se tartod rossznak, ha a párod bejelöl egy csomó csinos lányt, megkérdi tőlük ezeket az intim dolgokat, kicsit beszélgetnek a szexről, és egyebek...


A helyedben törölném a beszélgetéseket, és azokat az "ismerősöket", akiket egyébként nem ismersz, és a továbbiakban igyekeznék titkolni, hogy buta és közönséges kis liba vagyok, akinek az a fontos, hogy 1345 ismerőse legyen facebook-on, és általában 1034 lájk legyen képenként.


Engem felnőtt férfiként már ez IS zavarna.

2016. júl. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Én nőként sem örülnék, ha a párom ezt tenné a hátam mögött...
2016. júl. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!