Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek ha a barátnő...

Strat adale kérdése:

Mi a véleményetek ha a barátnőtök feleségetek férfiakkal találkozik?

Figyelt kérdés
Most nem társaságra értem, hanem hogy pl kettesben vannak.
2014. jún. 28. 13:09
1 2
 1/11 anonim válasza:
23%
Hát,ez esetben már nem beszélnék kapcsolatról,mivel 100%,hogy megcsalás áldozata lettem :D
2014. jún. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De ha csak barátrol lenne szó.. Hisztek a fiú lány barátságban?
2014. jún. 28. 13:17
 3/11 anonim ***** válasza:
70%

Egyetemről sok férfi ismerősöm van, néhányan barátaim is, akikkel mondjuk havonta beülünk egy-egy italra az Instantba.


A kollégáim szinte mind férfiak (piaci elemzők vagyunk), és velük szoktam pl. ebédelni.


Még nem volt olyan barátom, aki annyira ostoba lett volna, hogy erre féltékenykedett, vagy nem értette volna meg.:)

27N

2014. jún. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
47%
Ha a fiú búza,akkor talán :D
2014. jún. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
62%

Nekem szinte csak férfi barátom van. Velük jövök ki jól, férfias szakon is végeztem, ebből kifolyólag munkahelyen is férfi kollégáim vannak. Szerencsére intelligens párom van, eszébe sem jut ilyenek miatt féltékenykedni.


23/N

2014. jún. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%
Nekem gyerekkori legjobb barátom fiú, és szoktam vele kettesben találkozni, de ez semmivel nem másabb, mintha egy barátnőmmel mennék el valahova.
2014. jún. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
80%
Elmeséljem az én fiú barátommal milyen jó barátok voltunk??? :-) :-) :-)
2014. jún. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
30%
Remélem, hogy csak poénból pontozgatják le a tinik a válaszokat, mert ha felnőttek gondolják így, az elszomorítana...
2014. jún. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ez a baj itt is.. Máshogy gondolja a párom.. ő 17 én meg 21 éves vagyok.. kicsit más a gondolkozásunk. Mit javasoltok? Próbálom magam vissza fogni.. de elég nehéz.
2014. jún. 28. 14:05
 10/11 anonim ***** válasza:

Ez tényleg sok mindentől függ. Ha egyértelmű, hogy az illető férfi szerelmes a feleségembe, nyilván nem örülnék, hogy kettesben vannak, akkor sem, ha bízom a feleségemben. De ha a férfi barátjával/haverjával időnként megisznak egy kávét, akár együtt ebédelnek, elmennek együtt futni stb., abban nem látok kivetnivalót.


De még ha nem tetszene is, soha, de soha nem korlátoznám a másikat. Ha te nem viselkedsz kétértelműen, nem flörtölsz stb., nem hozod a barátodat megalázó helyzetbe, akkor irreális, amit vár tőled. Ne menj bele! F/29

2014. jún. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!