Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk és férfiak, mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk és férfiak, mennyire lenne problémás, ha a barátnőtök nem mondaná túl gyakran, hogy szeret titeket?

Figyelt kérdés
Röhejes, de nekem ez nehéz feladat. Szívem szerint megtartanám kivételes alkalmakra. Ne értsetek félre, öleléssel, bújással és egyebekkel nincs bajom, törődni is baromira tudok a másikkal, viszont attól tartok, hogy ez a kis hiba egyeseket zavarhat.
2016. júl. 12. 04:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz kérdés.. csak saját magamból tudok kiindulni, számomra rosszul esne, és aggasztana folyton, hogyha kevésszer mondja a barátnőm, hogy szeret. Mivel részben paranoiás vagyok tuti olykor eljutnék oda, hogy nem is szeret engem. Eléggé kevés szeretetet kaptam eddig, ezért is úgymond nekem nagyon nehéz lenne, viszont ha ezt elmondanád el tudnám fogadni, de én nem tudnám nem mondani, mert úgy érezném felrobbanok ha nem adhatom ki magamból amit érzek akár szóban akár írásban akár testi érintkezéssel mint az ölelés és a bújás stb..
2016. júl. 12. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

az 5 szeretetnyelvből nekem a testi érintés az első, nálam a "szeretlek" szó sokkal kevesebbet ér, minthogy csak elmegy mellettem és megsimogat, vagy puszit ad, vagy éppen átölel...

a "kedves szavak" szeretet nyelv nálam csak a 4. helyen áll...de ha alkalmi lenne ha gyakori, akkor sem jelentene annyival többet...én nem abból érzem, hogy szeret...


23F

2016. júl. 12. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem igénylem. A kettőnk közös élete, mindennapi viselkedése, egyértelműen megmutatja szeret a másik vagy sem.

Ismerek olyan párt, ahol állandóan hangoztatják, de azért eljár mindkettő máshoz is kis dugásra.

2016. júl. 12. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Inkább mondja ritkábban, de azt gondolja komolyan, mint hogy csak úgy dobálózzon ezzel a szóval :)
2016. júl. 12. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
A kutyát nem érdekli, ha a nő kimutatja. Mondhatod naponta 1000x is ha egyébként sz÷rba se veszel. Vagy mondod csak hetente 1x de amúgy rendesen odateszed magad, azt megérzi a férfiembör és ez többet ér a szavaknál. Vagy csak én vagyok ilyen elcseszett... nem tudom, nálam így működik :) 29/f
2016. júl. 12. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna, mindig a cselekedetek alapján ítélek, nem a szöveg alapján.
2016. júl. 12. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#1: Az nekem egyáltalán nem baj, ha a párom többször mondja, még jól is esik.:D Csak ne bántódjon meg, ha inkább érint(kez)éssel viszonzom mintsem szóval. Egyébként - ahogy te fogalmaztál - nem kaptam sok szeretetet én sem, de rajtam valamiért így jön ki.

Megnyugtattak a válaszok, köszönöm mindenkinek. Mindig igyekszem annak az igényeihez igazodni, aki fontos nekem, szóval remélem, más is elnéző lesz velem ezen a téren.

2016. júl. 12. 08:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!