Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzek így? Rettegek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzek így? Rettegek, hogy elhagy.

Figyelt kérdés

Van egy friss kapcsolatom,pár hetes mindössze. Úgy érzem szeret, én is szeretem, mégis folyton rettegek,hogy elhagy, kiszeret belőlem, másba szeret bele. Kicsit féltékeny is vagyok. Boldog vagyok,mégis ha haza érek van hogy leülök az ágyra és elbőgöm magam. Tudom,hogy ez nagyon rossz dolog de kihez tudok fordulni segítségért?


30/f


2016. júl. 20. 22:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Miféle segítségért ? Még csak most kezdődött az a kapcsolat, miért filózol ilyen hülyeségeken ?!
2016. júl. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát ez az amit tudni szeretnék,totál alaptalanul idegeskedek meg veszek magamra mindent és fogalmam sincs miért. Látom a hibam,tudok róla mégse tudok tenni ellene. Zavar,hogy nem tudom úgy kezelni,ahogy kellene.
2016. júl. 20. 22:14
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Elégítsd ki minél többször, és nem fog elhagyni... ;)
2016. júl. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az aminek be kell következnie az úgy is befog következni, ezen senki nem fog tudni segíteni . Erőszakkal senkit nem tudsz magad mellett tartani, nem is lenne értelme, mi pláne van abban, hogy te jól érzed magad a másik meg szenved . Valamit észrevettél úgy különben most ami miatt úgy érzed lehet nem fogod tudni megtartani a csajt vagy csak sok csalódás ért már ?
2016. júl. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Inkább sok csalódás ért. Sok udvarlója is akad,ez még rátesz egy lapáttal. Megpróbálom elfogadni a dolgokat.
2016. júl. 21. 04:50
 6/11 anonim ***** válasza:
Hány éves a lány? Általában akkor van így ha kicsit nagyobb korkülönbség van és a leányzó fiatalabb, mert hajlamosak azt hinni a férfiak,hogy még nem élte ki magát és ezért kerülnek lapátra. Ő tud erről egyébként? Mondtad neki, hogy kétségeid vannak a kapcsolatotokban? Szerintem ülj le vele komolyan beszélni erről de ne támadva csak nyílj meg felé. Ha komolyan gondolja a kapcsolatot és érett fejben akkor valószínűleg megtudjátok oldani és megértő lesz veled plusz még bóknak is veheti, hogy ilyen rövid idő alatt ennyire fontossá vállt a számodra.
2016. júl. 21. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem véletlen van veled! Téged választott, veled akar lenni! Ha problémája van veled, akkor meg fogja beszélni veled... fölösleges ilyeneket aggódni! Csak légy boldog vele, járjatok egymás kedvében. Minél többet filózol ilyeneken, annál jobban észreveszi majd rajtad és azt hiszi, hogy vele van bajod...
2016. júl. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Más megközelítésben meg szerelmes vagy. És akinek kicsi az önbizalma vagy sokat csalódott, az a boldogság mellett a félelmet is megtapasztalja, hogy nehogy véget érjen, nehogy elhagyjon. Azt kéne elfogadni, hogy akit vinni lehet, azt viszik. Tegyél meg mindent, hogy működjön a kapcsolat, kommunikálj vele amennyit csak tudsz. Egy-egy ilyen beszélgetés még mélyíti is a kapcsolatokat. Ha problémád van oszd meg vele és kölcsönösen hallgasd meg te is. Nem csak a testi oldalt kell megadni, hanem az érzelmit is. Ha ezek megvannak, akkor te megtetettél mindent és hülye lenne elhagyni. Ha ezután elhagy, akkor meg nem szeretet igazán.
2016. júl. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igazatok,van el kell fogadnom dolgokat. Igen fiatalabb tőlem. Kommunikáció működik köztünk, azzal nincs baj.
2016. júl. 21. 17:17
 10/11 A kérdező kommentje:
Ja, azóta elhagyott.. :/
2016. júl. 29. 18:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!