Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lenne a legjobb megoldás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a legjobb megoldás szerintetek?

Figyelt kérdés
Lassan két éve vagyok együtt a barátnőmmel de az elmúlt pár hónapban bármi kis veszekedésünk volt ő elakart hagyni majd másnapra meg sajnálta az egészet amikor mondtam neki hogy szerinte ez normális e hogy így reagál le mindent. Legutóbb szintén elköltözött tőlem mert összevesztünk és azt mondta hogy már nem is szerelmes. Ilyenkor mikor veszekedünk mindig mondom neki hogy nyugodjon meg üljünk le normálisan de nem képes csak pakolássza a cuccait,ordibál,ha vissza szólok van hogy meg is üt párszor majd hozzám vágja hogy egyáltalán nem sajnálja meg stb.. Mindent megkapott tőlem,nálam lakott,semmibe nem kellett fizetnie csak annyit kértem tartson rendet de azt sem akart mindig hatalmas kupi volt,utál mosogatni,teregetni,mindent. Ezután elköltözött és mondta hogy 1,5 hét szünet kell neki addig ne is keressem. Majd belehaltam mert szerelmes voltam nagyon és teljesen kikészültem. Most úgy tűnik megint minden helyre állna de már nem érzem azt a szerelmet és már nem is írok neki ha nem vagyunk együtt,egyszerűen elegem lett abból hogy amikor én mindent megtettem érte mindig mellette voltam,tőle negyed annyit nem kaptam vissza. Szülei is barátnői is mondják neki hogy mennyire bírnak engem,rendes vagyok stb.. de ő ezt nem értékeli. Közben elkezdtem beszélgetni egy lánnyal aki idősebb,24 éves és teljesen normális,rendes és nyitna is felém. Mindenki ki volt akadva hogy a barátnőm milyen rendetlen és semmit nem csinál még ez az új lány is. Szerintetek hagyjam ezt és nyissak az új lány felé? Nem tudom eldönteni hogy mit érzek de szinte biztos vagyok benne hogy megint elhagyna ahogy van valami és nekem ebből már elegem lett. 21/F
2016. júl. 21. 17:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Két évig szívatott, kihasznált egy hüpi. Örvendetes, hogy beláttad, eleged lett ebből, és tovább tudsz állni. Sok boldogságot az új lánnyal. Persze, hogy nyiss felé!
2016. júl. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is nyiss az új lány felé. 😃
2016. júl. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mindig a hisztiseknek jut a rendes pasi...
2016. júl. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Var rad egy normalis csaj.. egyertelmu..

A hisztis p.t meg hagy masra!!!

2016. júl. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Költőnő? ***** válasza:
A leírásodban egy deka pozitívumot nem találok kettőtökről. Hát te?
2016. júl. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd el a lányt, de ne a másik miatt. Ez ettől teljesen független ügy. A történeted alapján, te vagy a rendes te tepersz és a végén te vagy a hibás téged hagynak ott. Hiába bánja meg utána ez akkor sem okés dolog. Sajnos az a baj, hogy a mostani párod, hozzászokott ahhoz, hogy bármit csinálhat, mert te úgy is szereted úgyis teperni fogsz. Sajnos ezen csak az segíthet ha átérzi, hogy bizony elveszíthet, de ez sem garancia arra, hogy a végén észhez tér. Az, hogy üt téged és bánt ráadásul közli is hogy nem bánja meg ez számomra váló ok lenne.
2016. júl. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Noren1989 ***** válasza:

Nyissál öcsém, de sürgősen.


A csajod nem a csajod, csak egy kitartott rib_nc. Utóljára még azért k_rd seggbe, mielőtt elhajtod!


26/F

2016. júl. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!